Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi okozhatja, hogy ennyire...

Mi okozhatja, hogy ennyire nehezen tudnak vért venni tőlem?

Figyelt kérdés

Ritkán járok vérvételre, laborvizsgálatra,az éves rutint meg szoktam csináltatni, a múlt hónapban csináltattam egy ellenanytesztet,de ennyi. Eddig soha semmilyen probléma nem volt ebből, azonban az éven másodjára járok úgy, hogy újra kell mennem, mert egyszerűen akárhová szúrnak, nem jön a vér. Reggel felkelek jóval előtte, sok folyadékot iszom... Mit lehetne tenni?

Holnap újra megyek, de rettegek tőle, hogy megint össze-vissza fognak szúrni. Nagyon kellemetlen. Nyilván nem a szúrás, hanem ez a szerencsétlenkedés.

Valami baj van velem, hogy ez így megváltozott?


2021. aug. 5. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy bénán szúrnak, vagy rossz napjuk van,nincs vákum a csőben gyári hiba miatt, nincs átfúrva a tű gyári hiba,vagy ezek szerencsétlen sorozata. :)

Nővér vagyok,jó kezem van, de nekem is van sz.r napom,amikor semmi se sikerül.

Esetleg edzél kicsit azzal a karoddal amit szúrnak,a fizikai erőltetés kihozza a vénákat.

2021. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd hajnalban gyúrok egy kicsit. :) De ma is 4szer szúrtak meg, mellettem levették már 5 embernek, hát mondom nem hiszem el, hogy én még mindig ott vagyok bent. :( Sikertelen volt az ügy, holnap újra megyek.
2021. aug. 5. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény. :)

Sok szerencsét holnapra.

2021. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert bénák. Röviden és tömören.
2021. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!