Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja azt, hogy valaki...

Mi okozhatja azt, hogy valaki vèrt pisil?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni, de konkrétan így semmit sem találtam csak vères vizeletről, amire én gondolok az másabb. Akartam képet betenni, arról amire gondolok, de nem engedi az oldal.
2021. márc. 16. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez veled történik, akkor holnap reggel azonnal menj az orvoshoz!

Általában egyébként gyulladás áll ennek a hátterében, vesegyulladás, húgycsőgyulladás, stb. Gyógyszert szoktak írni rá.

2021. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy nem vér volt a vizeletedben, hanem lényegében vizelet a véredben?
2021. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Anyukámmal van ez, már két hónapja kórházban van, más miatt, de sajnos mindig történik valami rossz. Végbèl daganat miatt műtöttèk, pár napra rá szét szakadt a belső varrat és a széklet a hasüregbe ment, újra műteni kellett, kivezették a belèt. Nem sokkal ezután kiderült, hogy két tályog van a hasában, egy harmadik műtétre is sor került.

Nagyon legyengült szegény.

Erre tegnap óta vèrt pisil.

Hiába szólt, azt mondták, hogy majd holnap megnézik.

Küldött képet róla és nagyon megijedtem, nem láttam még ilyet és hiába keresek rá, nem találtam információt.

2021. márc. 16. 22:49
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es, igen pontosan.

Anyukámmal van ez, de sajnos így járt.

Nagyon sötét, már majdnem fekete vért pisil. :(

2021. márc. 16. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjetek az orvoshoz vissza! Jobbulást, és mielőbbi teljes felépülést kívánok neki! Neked pedig nagyon sok kitartást!
2021. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5.

Éppen kórházban van az anyukája.

2021. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!