Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg leállt az Uzsokiban a...

Tényleg leállt az Uzsokiban a sürgősségi ellátás?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap olvastam, hogy felmondott 7 orvos. Hogy mára megoldották-e, azt nem tudom.
2021. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb ám a szar az eü-ben, mint ahogy lefestik. Sokkal, sokkal nagyobb. De persze ha felröppemn egy ilyen, mindig rögtön elsikálják, valahogy, mintha mi sem történt volna. Pont, mint a tatabányai szülészeti ellátásról felröppent hírek esetén. Pedig pontosan tudom, hogy ott is jóval nagyobb a kaki...
2021. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyobb. Tavasszal meghalt egy ismerősöm egy kórházban, tudnék mesélni. De az hogy nincs sürgősségi két kerületet kiszolgáló kórházban, az megint egy újabb mérföldkő. És érkezik a 4. hullám... nagyon ki vagyok borulva. Mégis mi lesz velünk?
2021. aug. 7. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A "4. hullámban" is tömegek fognak meghalni. De ismét nem a covidban, hanem ellátás nélkül vagy kórházi fertőzésben.
2021. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem akkor kellene rájönni, hogy marha kevés az orvos meg az eü dolgozó, mikor már tényleg mindenhol labilis az ellátás. Ugyanis eü dolgozót meg szakorvost még csak nem is lehet pár hónap alatt kiképezni.

Mindenhol rezeg a léc. Tatabányán (megyei kórház, PIC centrummal) a szülészeti ellátás haldoklik. Az SBO-s betegeket legalább szét lehet osztani (mielőtt létrejöttek a sürgősségi osztályok, azelőtt is úgy volt, hogy a kórképnek megfelelő helyre ment a beteg), de a szülő nőket hova viszed, ha egy megyei kórházban nincs szülészet? Mert egy császárt nem fog megcsinálni a sebész. Fel kellene végre ébrednie a kedves kormánynak.

2021. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ördögi kör, mert ott most nincs ilyen ellátás, máshová küldik a betegeket, ahol már amúgyis le vannak terhelve. Nem jó ez az új jogviszony, mert engedélyeztetni kell másodállásokat, az orvos bérek megnőttek és így sok orvos úgy van vele, hogy amennyit eddig keresett 2-3 helyen, most 1 helyen megkeresi, miért dolgozza szét magát akkor, kiesik máshol a munkaerő.
2021. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Újabb duplacsavar. Most a mentesítő kórház sürgősségije lesz zárva.


[link]

2021. aug. 10. 08:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Aki azt mondja, h a sürgősségik "pótolhatók"... hát nem úgy néz ki :(


[link]



Mi lesz itt?

2021. aug. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!