Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik az iskolaorvosi...

Hogy zajlik az iskolaorvosi vizsgálat fiúknál?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok perverz.

Másodszor leginkább sztorik érdekelnek nem az hogy "megtagadhatod".

Harmadszor ha olyan dolog hogy nem akarjátok ide kiírni, nyugodtan írhatjátok privátba is.

Negyedszer nem fontos iskolaorvosi, bármilyen jöhet.



2021. aug. 12. 17:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fel tudom teljesen húzni. Nem tudom elképzelni, hogy mire gondolsz, mert szerintem ez a normális. Azért a teljes fitymaszűkületnek sok kellemetlen hatása van és megnő a fertőzes veszély is ha sosincs hátrahúzva.
2021. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod teljesen felhúzni tizenX centit. Vagy feltekered palacsintába az utolsó 1 centire az egészet? Pont azért van az a bőr, hogy védjen.
2021. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A felhúzni nem azt jelenti, hogy lenyúzod tövig. Annyira kell bátrahúzni, hogy a makk teljesen fedetlen legyen szerintem nem teljesen vagy tisztában a fitymaszűkület fogalmával. Most itt nem lehet képet küldeni😂, de keresek valami olyan rajzot, amin látszik mert így tényleg nem értem mire gondolsz.
2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%
Egyre gondolunk. És akkor most még egyszer gondold át, amit korábban írtam: mindig lesz terület, amiről már nem lehet lehúzni és akkor arról merül fel, hogy ott mi a helyzet a tisztálkodással?
2021. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

De honnan nem jön le? A makkod teljesen fedetlen és a pereme alatt meg lehet mosni. Tovább nem mehet, mert nincs miről lejönnie, addig tartott. A fitymaszűkület szelsőséges esete, amikor fedi a makkot és onnan meg sem mozdul vagy csak fájdalmasan.

Egészséges esetben a pénisz külső felszínét mindenhol meg lehet mosni, ami alatta van az meg nem érintkezik a külvilággal. A kezeden sem akarod a csontokat, meg mindent a bőr alatt megmosni, de a bőrt meg lehet.

2021. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát de nem ezt mondom én is? Aki nem tudja lehúzni, annak meg az a rész (sem) érintkezik a külvilággal.
2021. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha valaki olvassa ezt a kérdést segítsen ki😅
2021. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
Mit nem értesz, magyarul írtam. Van, aki 5 centire tudja felhúzni, van aki 3-ra, van, aki 0-ra. De mindig lesz, ami takarásban marad, tehát mindig fel lehet tenni a kérdést, hogy akkor ott hogyan lesz megmosva? Ez tehát nem érv a fitymaszűkület ellen, bár előszeretettel erre hivatkoznak, ahogy te is.
2021. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz olyan rész. Van, aki 0ra vagy félig, eddig addig tudja felhúzni, de az nem normális egy bizonyos kor után. Kamasz kortól, már minden részt meg lehet mosni.
2021. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Neked tényleg segítség kell.
2021. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!