Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik az iskolaorvosi...

Hogy zajlik az iskolaorvosi vizsgálat fiúknál?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok perverz.

Másodszor leginkább sztorik érdekelnek nem az hogy "megtagadhatod".

Harmadszor ha olyan dolog hogy nem akarjátok ide kiírni, nyugodtan írhatjátok privátba is.

Negyedszer nem fontos iskolaorvosi, bármilyen jöhet.



2021. aug. 12. 17:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mihez kell segítség. Tény, hogy én (és sok más ember) hátra tudja húzni úgy, hogy minden rész megmosható. Most azt álítod, hogy a fitymaszűkület egy teljesen normális dolog, és mindenkinek olyan szerinted?
2021. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"A makkot fedő, hátrahúzható bőrt fitymának nevezzük, feladata a pénisz legérzékenyebb makki részének fedése, és szerepet játszik szexuális aktus közben a pénisz hüvelyen belüli szabad mozgásának elősegítésében.


Fitymaszűkület (phimosis) az az állapot, ha ennek a fedőbőrnek a nyílása olyan szűk, hogy a fityma egyáltalán nem, vagy csak részlegesen húzható hátra a makkról. Ez azért okoz gondot, mert nehezebbé válik a makk tisztántartása, ezáltal gyulladás alakulhat ki. Másrészt a szűk fityma zavaró lehet a nemi élet során is."

2021. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem vitatja. A tisztálkodásról volt szó.
2021. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%

Perverz vagy.

Ugyanis nem a protokoll érdekel, hanem a mellékszál, a sztori, akár privátban.

2021. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Naszóval. Nő vagyok, de láttam már péniszt. Felhúzva olyan volt a bőr, mintha a pulóverem ujját feltűrném, és a pulóver mandzsettája körben hozzá lenne nőve a bőrömhöz a könyököm fölött. Így a pulóver felhúzott ujja alatt nem lehet és nem is kell tisztítani, mert az egy zárt rendszer. De mindenhol máshol megtisztítható, a makk felszíne is.


Lehúzva pedig olyan volt, mintha a mandzsetta fennragadt volna a könyököm fölött, és a felgyűrődött ujj lecsúszott volna, tehát a makkot egy dupla bőrréteg fedte. Tehát a makk egy "külső" bőrfelülettel érintezik, ami a bőr lehúzásakor befordul.

2021. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt próbaltam.írni, csak ilyen jó hasonlatot nem mondtam. De ez, hogy kár hátrahúzni mert úgy sem lehet teljesen tisztítani teljesen értelmetlen.
2021. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára ilyen vizsgálat 6.ba volt, akkor a doktornő a hasi vizsgálatok után megkért hogy vegyem le a boxert, emeljem meg a heréim és ő hátrahuzza a fitymamat
2021. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak iskolai sztori érdekel, írod.

Nekem volt egy érdekes kalandom. Munkaalkalmassági vizsgálatra kellett menni. Szentül azt hittem, hogy valami adminisztratív dolog lesz, jól vagyok-e aztán pecsét. Ezzel szemben rögtön egy szál alsónadrágig le kellett vetkőznöm. Kihangdúlyozva, hogy mezítlábara is, azaz a zoknit is vegyem le. Idős doktorbácsi volt, aki nagyon ilyen régi protokoll szerint vizsgál. Már úgy kérdezett is ki, hogy szinte meztelen voltam, mert tényleg a kisgatyán kívül nem volt rajtam más. Aztán szokásos vérnyomásmérés, torokba nézés, majd feltette a fonendoszkópot és ennyire alaposan még sehol sem hallgatták a szívemet, tüdőmet. Nem csak ráhallgatott, hanem szinte percekig a mellkasomat hallgatta, ide-oda téve a fonendoszkópot, majd szájon át kellett mélyeket sóhajtanom, utána a hátamat is ugyanilyen alaposan hallgatta meg. Ezután leültetett, tegyem tarkóra a kezemet, és a hónalji, nyaki nyirokcsomókat tapintotta és utána a mellemet is, majdnem, mint a nőgyógyásznál a nők mellvizsgálata. Bemélyesztette az ujjait a hónaljamba és a mellkasomba. Aztán átkopogtatott elöl-hátul. Utána fel kellett feküdnöm az ágyra. Mindent megvizsgált, a lábaimat is, még a lábujjak között is megnézett, hasamat áttapogatta, meg is hallgatta. És itt jött a meglepi, ki kellett bújnom az alsóból és bizony a golyszikat is megtapogatta és a bőrt is hátrahúzta. Fura volt, de nagyon alapos.

2021. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor volt ilyen, mikor a szüleim elvittek valamiért a körzeti dokihoz, és a péniszemet is megnézte.
2022. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!