Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol kell kiválasztani a covid...

Hol kell kiválasztani a covid védőoltás típusát?

Figyelt kérdés
Néztem a jelentkezést a védőoltásra, de nem lehetett kiválasztani a vakcinát. Ezt majd az orvos mondja meg, hogy nála mik a lehetségesek? Én ha Pfizert szeretnék, de nincs olyan a dokinál, akkor mondhatom, hogy köszi majd legközelebb?

2021. aug. 12. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
ABC sorrendben beadatod az összeset.
2021. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben regisztralnod kell oltasra. Ha ez megvan, elfogadtak, akkor kerhetsz idopontot oltopontra, es ott lehet kivalasztani,hogy melyiket kered, vagy felhivod a haziorvosod, megkerdezed, hogy mikor tudna oltani es mivel. Sajnos hiaba szeretnel x dolgot, ha y elerheto. Varhatsz, persze, aztan vagy lesz, vagy nem.
2021. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Köszi szépen, korrekt!!!
2021. aug. 12. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert szándékosan nem oldották meg, hogy lehessen választani, holott tudják, hogy mit kaptál, meg az is adott, hogy mire mit lehet 3.-nak. Inkább minden 10. ember menjen potyára.
2021. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem megoldottak a valasztast, oltopontra kell menni. Az mas kerdes, hogy lehet, hogy csak 2 fajtabol valaszthatsz, mikor mibol van tobb, de van ra lehetoseg.

Nem ertem, hova mennel feleslegesen 4-es, meg minek, ha egyszer percre pontosan lehet idopontot kerni. De ha a haziorvos olt be, akkoris van telefon, meg lehet kerdezni a lehetosegeket.

2021. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

5-ös

Azért megyek feleslegesen, mert ha van egy elképzelésem hogy az adhatók közül melyiket kérném, de az az oltóanyag ott nincs, akkor ez csak utólag a helyszínen derül ki. Ilyen alapon az első 2 oltásnál és minek volt lehetőség választani, mindenki szépen elballag, meghallgatja mi a kínálat, aztán, ha nem tetszik, hazamegy. Ugye, hogy milyen hülyeség?

2021. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az, hogy melyik oltóanyagot kaphatod, biztosan nem ott derül ki, logikátlan lenne, azokat elő kell készíteni. Előtte kell úgy lejelenteni melyiket akarod,gondolom ha háziorvosnak jelzed, akkor majd ő megmondja hova menj, melyik oltópontra. Apám is így jelentkezett és a háziorvosnál lehet választani, legalábbis a harmadiknál igen.
2021. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek után mégegyszer: miért nem lehet a neten kiválasztani?
2021. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért, mert erről a háziorvos dönt, illetve vele kell megbeszélni.
2021. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-os vagyok.

Akkor tisztazzuk, mert eloszor nem volt egyertelmu. A harmadik oltasrol van szo? Azzal meg nem volt dolgom, en az elso ket oltasrol beszeltem. De ha nem is lehet valogatni, akkor is fel lehet hivni a haziorvost, nem? Minek kene a nyakara jarni? Ott a telefon.

2021. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!