Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár hónapja az államnál...

Pár hónapja az államnál sötétedő szőrök jelentek meg. Biztos vagyok benne, hogy valamilyen hormonproblémám lehet. Kihez forduljak ezzel kapcsolatban Debrecenben? (háziorvosom ebben a városban nincs, úh azt ne is írjátok) 21 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:46
 1/5 anonim válasza:
nőgyógyászhoz menj,nekem is volt hormonproblémám és a nőgyogyi segített :-) sajnos nem vok debreceni,így nem tudok konkrét személyt ajánlani
2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vszinű, hormonprobléma lehet. Más problémád nincs? Gondolok a menzeszre, máshol nem szőrösödsz erősebben pl: has, mell?

Ha ezek is vannak, akkor lehet PCO.

De nem rémisztgetni akarlak, mindenféleképpen nőgyógyászhoz menjél el!!!

2010. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mellemen, hasamon nem. De a mensesem hol van-hol nincs, és a hajam is erőteljesen hullik. Gondolom, hogy ez PCO lehet??
2010. aug. 29. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
PCOS esélyes lehet sajna, igen. De én nem nőgyógyászt javaslok. Sajna a legtöbb csak fogamzásgátlót ír. Endokrinológushoz menj el, ő foglalkozik kifejezetten hormonproblémákkal. Ő talán rendesen kivizsgál, hogy mi is a baj. Ugyanis lehet hipofízis probléma, pajzsmirigy alul működés, mellékvesekéreg probléma...
2010. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz.
2010. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!