Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfihormon túltengésben...

Férfihormon túltengésben szenvedő esett már teherbe? Elég súlyos a hormonproblémám, ezért érdekel hogy van e rá esélyem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

persze ;)

Unokahúgom is ezzel a problémával él, Nem is annyira kemény munka után ( 0,5 évig próbálkoztak )teherbe esett. Úgyhogy most már van egy édi-bédi kislánya :D

2010. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Persze hogy tudsz!.De a kérdés inkább az, hogy a Te testedben miért van ennyi "férfi rész". Mit teszel , amitől felturbósodik benned a pasi? Ha kívülről visszük be a női hormonokat, attól a test nem fog meggyógyulni, csak elnyomják az őszinte jelzéseit. Szerintem érdemes lenne az orvosi kezelés mellett alternatív (ami valódi és hosszú távú) megoldást is keresned.


Kárpáti Tímea Kriston Intim Torna országos csoportos és egyéni tréner és előadó

2010. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de menj el egy endokrinológushoz.
2010. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Egy kis reményem lett most. Rengeteg kivizsgálásom volt és sajnos azt mondták hogy nem tudják mitől van ez nállam, mert minden eredményem tökéletes csak a férfihormonszintem rossz, amit sajnos nem tudják hogy mitől van. Írtak rá gyógyszert de mivel fogamzásgátlónak minősül ezért nem lehetek terhes. Nemrég abbahagytam és feladtam hogy orvoshoz menjek. De az a baj hogy most híztam is és akadozik is a mensim. Sokan azt mondják hogy fogynom kéne, akkor visszaállna a mensi is, de már nem tudom mit csináljak. Azért mégegyszer köszi mindenkinek.

2010. nov. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!