Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magas pulzus ellen mit csináljak?

Magas pulzus ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés

Először is, nem kérek kioktatást, tudom hogy hülyeséget csináltam, és többet nem fogok ilyet. Az éjjel ki akartuk próbálni barátokkal hogy milyen az energiaital-vodka kombó, és részemről (tudom hogy ez sok) elfogyott 500ml energiaital. Nem szoktam rendszeresen inni ilyen egészségtelen cuccokat, tisztában vagyok vele hogy mennyire rossz hatással van hosszútávon az emberre.


A kérdésem az lenne hogy mit csináljak, reggel 10 óra van és most kezdett el a pulzusom magas lenni (100 környékén) vérnyomásom rendben van.



2021. aug. 19. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekszel és a nyugalmi pulzus folyamatosan ennyi??
2021. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez alacsony vérnyomással párosul. Olyankor iszom egy pohár hideg vizet, magasra teszem a lábamat és egy-ket óra alatt normalizálódik.
2021. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig magas,vagy csak most,az esti buli óta? A 100 amúgy nem vészes,valószínű ki vagy száradva ( alkohol+koffein is vízhajtó). Igyál sok vizet,pihenj. Holnapra remélhetőleg kutya bajod se lesz.

Ha alapból magas,ki kell vizsgálni mitől van. ( hormonok, kardiológia etc).

2021. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál vizet, ne igyál semmi koffeinest, pihenj, ilyenek. Nem halálos, nyugi, tudod, hogy mitől van. Azon kell lenni, hogy minél hamarabb kimenjen belőled, ezért jó, ha elég sok vizet iszol.
2021. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A koffein mar reg kiment a szervezetedbol. Azert magas a pulzusud mert raparaztalcaz egeszre is izgulsz.
2021. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nincsen magas pulzusom, van hogy 50-60 közt van, ritkán 70 körül. Köszönöm a tanácsokat, remélem jobb lesz. És igen nyugalmi helyzetben magas jelenleg
2021. aug. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!