Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki kapott már harmadik...

Aki kapott már harmadik oltást, igaz, hogy a helyszínen dönti el az orvos milyet kap?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 16:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2 pfizert kaptam eddig. De kínait semmiképpen nem szeretnék, tehát tök feleslegesen mennék el, ha ott derülne ki, hogy azt akarnak adni nekem, mert azt nem engedem beadatni.
2021. aug. 19. 16:32
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem? Sokkal kevesebb a "veszélye", mint a pfizernek.
2021. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Kínaival oltottaknak kell főleg mert az semmire se jó.


Többieknek nem annyira szükséges másik. Egyenlőre.

2021. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Sok más opció van a kínain kívül. AstraZeneca, Janssen, Szputnyik. A Moderna gondolom nem lehet, mert az is mRns, de ki tudja, lehet attól még megengedi az orvos.
2021. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha a kínai nem jó miért is engedélyezte a WHO? Az időseknél kisebb a védettség, viszont egyik oltás sem ad teljes védettséget
2021. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

#4 mRNS -t elvileg be ehet adni újra és újra, míg a Astra -t és a Sputnik ot elvileg nem. Sputnik nál a második adag már eleve más hogy ne legyen immunis rá a szervezet. mRNS -re mehet ugyan olyan vagy másik mRNS. USA -ban elkezdték az ismétlő oltásokat is 2 moderna után egy harmadikat adnak.


#5 Kínait nem engedélyezte a WHO. Vészhelyzetei engedélye van. Kettő nem ugyan az. Illetve a WHO nem engedélyez vakcinákat. EU teheti meg EU -n belül, de oda nem érkezett egy kérelem sem hogy vizsgálják be.


Oltás a súlyos tünetek ellen véd hét, és nehezítheti a továbbfertőzést. Ettől még messze a kínai az amelyik az újak variánsok ellen annyit ér mint halottnak a csók.

2021. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
44%
Ha lehet kérni, én Janssent kérnék a helyedben. A Szputnyik már gyakorlatilag elfogyott, az Astra Zeneca meg..., hát, én inkább mást választanék.
2021. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. :D
2021. aug. 19. 17:26
 9/17 anonim válasza:
93%
Ha nem tudtad a jelentkezéskor bejelölni az adott oltást, akkor igen, a helyszínen dönti el az orvos. Ha van több oltóanyag, akkor gondolom választhatsz. Ha nincs, akkor eldöntheted, hogy kéred-e, amit felajánl.
2021. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is 2 Pfizerem van, így utazhatok külföldön bármerre.

Ezt nem fogom elcseszni!


Amúgy a helyedben is hanyagolnám a 3. oltást.

Az oltások között -pillanatnyilag- a Pfizer a "Mercedes".

Ne akard "Suzuki alkatrészekkel" tuningolni!!


(Mert csak szarabb lesz a végeredmény.)

2021. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!