Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen harmadik oltást kapnak...

Milyen harmadik oltást kapnak ebben az esetben szerintetek?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy valaki 2 pfizer oltást kapott, most terhes és felvenné a harmadikat. Neki akkor milyet adnak vajon?

2021. aug. 6. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Pfitzert. Nem kötelező keverni, csak lehet. De 2 Pfitzer után egyelőre nincs sok értelme újabb oltást kérni, valamennyit biztos erősít a védelmen, de nem sokat.


Ráadásul terhesen már egyáltalán nem biztos, hogy a harmadik oltás előnye nagyobb, mint a kockázata. A védettséget nem sokat növeli, de nagyobb a valószínűsége, hogy lázas lesz a kismama, ami nem katasztrófa, de azért kockázat.

2021. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
2 Pfizer után terhesen? Szerintem le fogják a dokik beszélni róla, nem kap semmit.
2021. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaja, lehet lebeszélik, de tételezzük fel, hogy mégis szeretné a kismama. Persze, köszi a válaszokat. Azt hittem "kötelező" keverni. De tényleg csak elméleti a kérdés, szóval az ilyen lebeszélős válaszoknak itt sok értelme nincs. ;)
2021. aug. 6. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező keverni, sőt a Pfizer ezt kifejezetten nem ajánlja.
2021. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ahogyan a "mi lenne ha" kérdéseknek sincs sok értelme kedves kérdező.
2021. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jolvan ötös, számodra nincs, nekem meg van értelme. Lehet más számára még hasznos is. Szóval, köszi, hogy benéztel te is...
2021. aug. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!