Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15 éves gyereknek mennyire...

15 éves gyereknek mennyire lehet biztonságos beadatni a vakcinát?

Figyelt kérdés
Nem az utána lévő pár napos láztól féltem a gyermekem, hanem az évek múlva kialakuló betegségektől....mennyire biztonságos?
2021. aug. 19. 16:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

#18 Köszönöm, hogy részletesen kifejtetted, így valóban látványosabb. 😊

#19 Komolyan egy lakást hasonlítassz össze ember életekkel? Szerintem baromira nem lehet egy lapon említeni a kettőt. Azt vágod, ha egy picit is módosítanak egy vakcinán, akkor előlről kezdődik a vakcina gyártási fázis, a mellékhatások, a hatékonyság stb felmérése? Mert az a vakcina már nem az lesz, ami volt és más mellékhatásokat okozhat. Több emberrel, több ország összefogásával, tudással, pénzzel és akármivel SEM lehet a fázisok idejét ilyen brutális szinten felgyorsítani, hiszen évek kellettek volna még!

Ha nem hiszed, hogy oltás után 2 hónappal is lettek durva mellékhatások, kicsit olvasgass személyes történeteket. Például van olyan, aki oltás óta folyamatosan menstruál (hónapok óta), van, akinek a melle nőtt, menopauzás nők újra menstruálnak, erekciós problémák jelentkeztek stb. Ez azt jelenti, hogy az oltás durván belepiszkált a hormonháztartásba. És ezek a személyek hiába mennek orvoshoz, az orvosok nem tudnak mit kezdeni velük.

A covid oltásoknál eddig semmi előny nincs, azon kívül, hogy hullámos időszakban mehetsz a kártyával erre-arra.

2021. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%

#21 tudd mi a külömbség a hasonlat, és a minőségi összehasonlítással.

A 19-es kommentelő nem minőségileg hasonlította, és nem az életet, hanem a vakcinát a házhoz.


Egyébként az influenza oltást is évente módosítják, a mellékhatások nem függnek a módosítástól, ugyanis a módosítás csak az rns-ben, vagy a vektorvírusban történik, egyik sem okoz rákot, a szálítóközeg meg ezen módoaításoknál nem változik.

2021. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22 Ennél értelmesebb választ vártam volna tőled. Influ ellen nem fejlesztenek ki évről évre másik vakcinát, hanem a meglévőket kombinálják, hogy statisztikai alapon melyik törzs fog terjedni abban az évben...

[link]

2021. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
4%
Köszi minden oltásellenesnek, hogy miattuk nem lesz soha vége ennek a szar járványnak és miattuk lesznek mindig szünetek után korlátozások és miattuk nem lehet soha nyugtunk!
2021. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
95%
#24: Ha beadatja mindenki, akkor is ugyanúgy lesz koronavírus. Én 2 adagot kaptam. A második oltás után 1 hónappal kaptam el a vírust, és míg így is korházba kerültem, mert 40 fok feletti lázam volt. 22-en voltunk a Covid részlegen. Tudod hány oltatlan volt? Négy. 5 vagy 6 ember kapta meg az elsőt, a többiek meg már mindkettőt megkaptuk. Szóval többen voltunk bent 2 oltással, mint 1-el vagy 0-val voltak. Szóval ennyit ér kb. És még nem is idősek voltak csak, legtöbben 30-40 éves kor körül voltak.
2021. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

#24 Ébredj ember mély álmodból. Ha a Föld lakosságának 100%-a be lenne oltva, akkor sem tűnne el a covid. Az oltottak is fertőzhetnek, megfertőződhetnek, kórházba, lélegeztetőgépre, vagy temetőbe kerülhetnek. És úgy fest, az oltottak járnak szarabbul mert nagyobb a kórházba kerülők aránya, mint az oltatlanoké. Erről beszéltem. A #25-ös válaszoló is megerősít. De nem ő az egyetlen, pl:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__112..

2021. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
16%

A 25-ös hazudik,egyrészt van orvos a családban, másrészt ha nem is lenne, vagy nem is adnék a szavára, akkor is 12 oltatlan ismerősöm fertőződött meg coviddal, és 0 oltottan.


Igen, nem 100%-os az oltás védelme (milyen meglepő, egy oltásé sem az, mégis eltűnt a feketehimlő), de erre hivatkozni olyan lenne, mintha azt mondanánk falmászáskor, hogy a biztosító kötéllel is haltak már meg emberek, szóval én nem használom.

2021. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként ha a hosszú távú mellékhatásokról beszélünk, a covidnak bizonyítottan lehetnek hosszútávú következményei.
2021. aug. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!