Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van akkor ha be kerültem a...

Mi van akkor ha be kerültem a kórházba és nem akarom engedni hogy az orvos infúziót szurjon be vagy injekciót adjon be?

Figyelt kérdés

Súlyos állapotban hozott be a mentő a kórházba.

De félek az injekciotol így nem akarom engedni hogy bár milyen injekciót vagy infúziót adjanak be.


2021. aug. 20. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Akkor adott esetben belehalsz abba, ami miatt bekerültél! Ennyire ostoba nem lehet egy ember!
2021. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálnak meggyőzni, hogy szükséged van arra az injekcióra. Ha továbbra is tiltakozol, akkor aláírtanak veled egy papírt, hogy negáltad az ellátást/kezelést, és hazaküldenek, mehetsz isten hírével, kell a helyed a gyógyulni vágyóknak. Aztán otthon úgy szenvedsz és halsz meg, ahogy csak jólesik, te akartad. Nem hinném, hogy egy súlyos állapotnál, szenvedésnél, vagy a halálnál rosszabb egy nyavajás szuri.
2021. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
akkor lefognak és beadják.. vagy hagynak meghalni. Választhatsz.
2021. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vakbelgyulladassal kerültem be már olyan rosszul voltam és úgy fájt hogy elájultam.

Arra ébredtem hogy tesznek be a mentőbe.



Már a mentőbe be akartak adni valamit. Nem akartam engedni ezért lefogtak.

Attól kicsit szűnt a fájdalom de csak kis időre.


De a kórházban már nem akartam engedni se azt hogy injekciót adjanak se az infuziot

2021. aug. 20. 10:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
kamu...
2021. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3

Tudtommal nem szabad le fogni a beteget.

Jó igaz a mentősök lefogtak de akkor még majdnem fél ájult állapotban voltam.

2021. aug. 20. 11:04
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Csóri mentősök megpróbálták megmenteni csóri életed...

Hát amúgy a kórházban nem kaphatsz olyan kezelést, amit nem vállalsz, max hazaküldenek, aztán otthon amíg jól vagy, megtervezheted a temetésed :D

Nem hiszem, hogy pont egy tűszúrástól kéne annyira parázni, hogy inkább fájjon meg haldokolj ott meg. Mégha katétert akartak volna felhelyezni, az tényleg nem kellemes :D

2021. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem kamu lenne, akkor megvárnák, míg életveszélyes állapotba kerülsz, és akkor végzik a dolgukat.
2021. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hat most még próbálták meg győzni róla hogy ez fontos és hagyjam .

Végül le fogott két nővér és raktak infúziót.

2021. aug. 20. 11:12
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Te sem lehetsz a kórházi dolgozók kedvence :D Sokmindent láttam már az egészségügyben, de mindig meg tudnak lepni az emberek...
2021. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!