Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid! Előre eltervezett nagy...

Covid! Előre eltervezett nagy átverés, vagy komoly egészségügyi veszélyhelyzet? Mi az igazság? Miért oltanak kísérleti vakcinákkal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 07:38
1 2 3 4 5
 1/42 Molyember ***** válasza:
44%

Átverésnek azért elég erős lenne az a közel 4,5 millió halott világszerte. Az oltásról meg gondolhatsz bármit, de jobb nincs ellene. Próbálkozhatsz csodaszerekkel, de ha ezek működnének, akkor a szegényebb országok is osztogatnák, nem várnának az oltásra.

Kb. ennyi, amit biztosan lehet tudni.

2021. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%

Fhú... ennyi ésszel szabadlábon?

Átverés? Szép átverés az, amibe milliók halnak bele.

Kísérleti vakcinákkal meg azért oltanak, mert nincs más.

De nyugtass meg, hogy még nem jártad ki a 8 általánost!

2021. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
36%
A pfizer mától nem kísérleti.
2021. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem volt más, azért oltanak azzal. Hogy úgy mondjam: jobb híján eljátszották a világ legnagyobb emberkísérletét, mert másképp esély se volt megállítani a járványt.
2021. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon buta emberek hisznek átverésnek egy ilyen járványt.
2021. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
" 4,5 millió halott világszerte" Nem tudom. A média szerint nagyon sok esetben nem engedélyeztek a boncolást és az elhunytak jelentős részének egyéb krónikus betegsége is volt, tehát nem lehetett megállapítani, hogy pontosan miben haltak meg, persze lehet hogy Covidba. A vakcinákat általában sok éves kísérlet előzi meg ( állat kísérletek is) és 5-10 év után dobják piacra.Itt meg hip hop gyorsan feltalálta több cég is, a mellékhatások nem ismertek az oltás saját felelősségre történik. A hagyományos influenzába is sok millió ember halt meg, de valahogy nem övezte ilyen nagy pánik. Én nem tudom mi az igazság, csak gondolkodom.
2021. aug. 23. 08:21
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

#6: És azalatt az 5-10 év alatt milyen eszközöket használtak, és mi áll most rendelkezésre? Azalatt hány embert oltottak be, és mennyit most?

Tudod, hogy akkor főleg a pénzen múlt minden, illetve a bürokrácián? Ez most nem volt akadály.

"az elhunytak jelentős részének egyéb krónikus betegsége is volt, tehát nem lehetett megállapítani, hogy pontosan miben haltak meg, persze lehet hogy Covidba."

Na ettől szokott nálam végképp nyílni a bicska. Daganatos beteg vagyok, olyan daganattal, amivel akár 10-20 évig elélhetek még megfelelő kezelés mellett. Ha elkapom, és belehalok, el leszek könyvelve úgy, hogy "egyébként is meghalt volna". Jah... Tudom, hogy közrejátszana a daganat is, de csak abban, hogy az immunrendszerem nem gyűrné le a vírust. De nem a daganatba halnék bele.

Arról nem is beszélve, hogy akinek semmi egészségügyi problémája, soha nem tudhatja, nincs-e olyan betegsége, amiről nem tud.

A halottak listáján sok olyan van, aki magas vérnyomásos, cukorbeteg. Ezek jellemzően olyan betegségek, amelyekkel megfelelő gyógyszerek, valamint diéta mellett évtizedekig el lehet élni.

2021. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Molyember ***** válasza:
42%

Nem gondolkodsz, csak próbálod racionalizálni a félelmeidet. Ha kifogást szeretnél találni a gyógyszergyártásban, akkor előbb ismerd meg a gyógyszergyártást. Még a legutolsó, senki melósra is olyan szabályok vonatkoznak, amik más esetben ki is töltik a munkakört. Nagyon nem úgy megy, hogy pár gazdag összeül egy felhőkarcoló tetején, aztán kitalálnak valami oltást. Ne félhülye, konteós oldalakat olvass, hanem a hivatalos engedélyeztetési eljárásokat, a vészhelyzeti eljárásokat, vagy legalább a GMP fogalmának nézz utána. Aztán lassan lesz valami képed róla, hogy most miért oltanak vele.

Az influenza ehhez képest gyengébben fertőz és kevesebben kerülnek vele kórházba. Nem okoz problémát.

Egy ideje már tart ez a buli, miért éppen most kezdtél ezen gondolkodni? Már annyiszor és annyian elmagyarázták, leírták, lerajzolták, elbábjátékozták ezt a témát, miért teszed fel még mindig ugyanazokat a kérdéseket, mint egy éve? Milyen új választ vársz?

Eldönthetted, hogy oltatsz, vagy sem. Ha oltottál, akkor üdv a csapatban. Ha nem, akkor vagy maradsz otthon, vagy beteg és/vagy hulla leszel, vagy nem kapod el, és akkor írhatod továbbra is, hogy "milyen vírus, én nem lettem beteg". Ezen már túlhaladt a világ, sokan a harmadik oltást tervezik, és nincs idő, türelem, lehetőség azokkal foglalkozni, akik még az elsőt se kérték.

2021. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Szlávik, Müller Cilike is a többi szakértő először azt mondták, hogy egyetlen oltás kell és aztán vége. Utána ugyanezek az emberek azt mondták, hogy kell a második oltás is. Aztán bejelentették, hogy kell a harmadik oltás, sőt a legutóbbi kormányinfón már a negyedik oltás lehetőségéről beszélnek.Én nem becsülném le azokat az eseteket amikor világszerte hagyományos influenzába haltak meg emberek és érdekes, hogy akkor nem volt ilyen média pánik. A volt amerikai elnök Trump azt nyilatkozta a napokban, hogy az egész a nagy vakcinagyártók profitját növeli és a pénzről szól. Nem vagyok Trump hivő, sőt általában ellenszenves számomra az exelnök, de talán nem beszél mindig hülyeséget. Az elmúlt másfél évben pedig Szlávik úról, Cecília asszonytól és társaitól hallhatunk olyan nyilatkozatokat amelyekkel saját magukat cáfolták meg többször is. Én senkit nem beszélek le oltásról és rá sem beszélek senkit. Azonban egyenlőre még gondolkodni szabad.
2021. aug. 23. 09:19
 10/42 anonim ***** válasza:
28%

#9: Ne keverd bele az influenzát.

Nem csak a halálozások számán van a hangsúly. Kezdettől fogva az volt a cél, hogy az egészségügyi rendszer talpon maradjon. Nem csak nálunk, hanem a sokkal jobb egészségügyi infrastruktúrával rendelkező országokban is.

Nagyon sok beteg (fiatalok is) csak úgy élte túl, hogy oxigéntámogatást kapott. Influenza esetén ilyen nincs!

A betegek ellátását csak úgy tudták megoldani, hogy durván korlátozták a más jellegű betegségek kezelését.

Ezt lehetne az oltásokkal elkerülni.

2021. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!