Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felvettétek a 3. oltást?

Felvettétek a 3. oltást?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Igen/fel fogom
Nem
Egyiket sem vettem fel
Még a 4.-et is fel fogom!
73 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Még nem vagyok rá jogosult, még nem döntöttem. Szívem szerint nem venném fel, de ez majd attól függ, mennyire durvul el a helyzet és engedik-e majd újra, hogy itthonról dolgozzam.

Pfizert kaptam, de egy patikai gyorsteszt szerint nincs ellenanyagom. (Persze, lehet, hogy rossz volt a teszt.) Modernát nem adnak Pfizer után, ha 2 Pfizer nekem nem jó, akkor mitől lenne jobb egy 3.? A Janssennek elég rossz a hatékonysága, a többiből meg 2 adag kellene: az Astrától egy ismerősöm kórházba került (pár órával az oltás után lett rosszul, amúgy egészséges, de hivatalosan persze nincs összefüggés), Szputnyik meg szerintem nagyon fogyóban van, ha van még egyáltalán. A Sinopharm nem jön szóba.

2021. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Patikai tesztek kb semmit nem ernek. En egyelore nem tudom. Ha eldurvul a virus es/vagy csinaltatok tesztet, ami szerint keves ellenanyag van bennem, valszeg beadatom. Pfizert kaptam. En ugy tudom egyelore csak az idosoknek ajanljak, kozuluk is leginkabb azoknak, akiket kinaival oltottak. Erosen gondolkodom normalis teszten.
2021. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ősszel ha lesz annyi felesleges pénzem, majd csináltatok egy tesztet, annak fényében fogom eldönteni.
2021. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem nem is fogom
2021. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyiket se soha. Ha 4 fal közé zárnak se. Jól ellennék úgy is.
2021. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1) adnak modernát, csak erősködni kell.

Vagyis én fordítva, 2 modernára kértem pfizert, de az analógia ugyanaz. Annyi, hogy ráírják a papírra, amin a doki ajánlaná a “megfelelő” oltást, hogy az egyén kifejezett kérésére kap ezt vagy azt.

2021. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is modernát kaptam
2021. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek a boostert osszemostak a kinai miatti ujbol elso, masodikkal idosebbeknel.
2021. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Boosternek pfizert kértem szeptember elején. Az első 2 januárban volt szintén pfizer. A keresztoltást viszont nem vállaltam. Hozzáteszem a 3. óta folyamaosan beteg vagyok.
2021. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Felvenni? Miért, kabát ez?
2021. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!