Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti felvettétek az influenza...

Ti felvettétek az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
A szüleim felvették december elején és most mind a kettő úgy meg van fázva, hogy egymásellen köhögnek, ahogy csak belefér. Kiváncsi lennék, hogy mi a fene lehet abban a védőoltásnak nevezett semmibe? Milyen felgyült, lejárt szavatosságu régi szart adnak be az embereknek, csak azért, hogy valaki(k) jól meggazdagodjanak rajta. Én nem adattam be magamnak én is megfáztam, de legalább rátudom és kész.

2013. febr. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem adattam be, mert csak a gyógyszeripart támogatnám vele. Aki beadatta, azok legtöbbje mégis influenzás lett. Én legfeljebb megfázok, de az sem tart 1-2 napnál tovább.
2013. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem!!!! Mi egyéb megelőző módszereket használunk. Szerencsére azóta nem betegeskedünk.
2013. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
" mind a kettő úgy meg van fázva, hogy egymásellen köhögnek, ahogy csak belefér." Tudod nem csak egyféle kórokozó okozhat megfázást, hanem minimum száz féle. Az influenza csak egy a sok közül. A szüleid nem influenzát kaptak el, hanem egy közönséges náthát, amit Rhinovírus okoz általában. Sokan összetévesztik ezt az influenzával pedig annak elég súlyos tünetei vannak, 39-40 fokos láz, erős ízületi fájdalmak, jóformán ki sem tudsz kelni az ágyból.
2013. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a szüleid influenzásak is, vagy csak köhögnek? Lehet influenzaszerű megbetegedés is, amire az oltás nem hatásos.
2013. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem influenzásak, csak azért nem lázasodtak be, mert érezték és bevették a lázcsillapitót. Volt minden fejfájás, hidegrázás, köhögés, izületi fájdalom, olyan elesettnek érzik magukat.
2013. febr. 27. 20:57
 6/7 anonim válasza:
A "védőoltás" igazából méreg! Több ovos is bevallotta a nyilvánosság előtt hogy mindenféle vírust tettek bele az oltásokba és ezeket dumálják rá az emberekre. Tele vannak rákkeltő anyagokkal, sőt, némelyikbe még bénító anyag is van..soha nem kértem egyiket sem és a gyerekemnek se engedtem beadni.
2013. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondolom, de sajnos a szüleimet eddig nem tudtam meggyőzni erről. Most, hogy mégis influenzásak lettek, remélem ez elég érv lesz számukra.
2013. márc. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!