Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Volt) maszkot-ellenzők!...

(Volt) maszkot-ellenzők! Mikor jött el nálatok az a pont, amikor ti is felvettétek (helyesen) a maszkot?

Figyelt kérdés
Valóban érdekel a válasz és nem provokációnak szánom.
2020. nov. 21. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
De, baromira provokációnak szánod. Nem hiszem el, hogy mi a francért kell a két tábornak napi szinten itt is, és a más fórumokon id egymást hergelni.
2020. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Idősek és betegek iránti tiszteletből felveszem, hiszen boltba, hivatalba nekik is muszáj menni. Én magam nem tartottam a vírustól, igazam is lett, tünetmentesen átment rajtam.


Az viszont felhúzott, mikor még nyáron, Ausztriában a Familypark-ban "mask auf" - ozott nekem egy középkorú csávó.

Ha tartok a vírustól, meg maszkozom, akkor nem megyek vidámparkba...

2020. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mikor rákényszerítettek.
2020. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én beletörődtem és szabályosan hordtam ott, ahol kötelező.
2020. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1: csak érdekel, ki meddig tudott kiállni amellett, hogy nem vesz fel (helyesen) maszkot.
2020. nov. 21. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Most is ellenzem, sállal takarom az arcom továbbra is. Nem vettem még soha 1 db maszkot sem. Majd ha ingyen adják, esetleg akkor. Bár a buszra csak is kizárólag maszkban lehet felszállni... Üzlet ez, semmi más.
2020. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó vagyok. Aki kételkedne: [link] biztosan csökkent a maszk eladások száma.
2020. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember végén,de csak a boltban és a bkv-n veszem fel,utcán nem.
2020. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

És, édes bogaram, ki fizet meg téged, hogy kirtad ezt a kérdést? :) Egészségedre! Vagy... vagy téged is tönkretesznek -ne adja isten-, ahogy a forgatókönyv diktálja, bár most még naívan elhiszed, hogy te megúszod.


Jó volna, ha az "Új világot" (nwo) mindenki megúszná...

[link]

Miért kellene elvenni az emberi szabadságjogokat? Hamis propagandák miatt, amelyeket rettegve betart(at) sok orvos? Emiatt??


Még az a szerencse, hogy a minap Lipcsében kiálltak a rendőrök és orvosok a covid intézkedések ELLEN! Mert ott már kezdik látni, mi az igazság:


"wir fordern das sofortige ende aller beschrankungen der freiheit und der grundrechte"

azaz:

"követeljük a szabadság és az alapvető jogok korlátozásának azonnali megszüntetését"


[link]

2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!