Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fejbőr mennyire érzékeny az...

A fejbőr mennyire érzékeny az injekciókra?

Figyelt kérdés
Szeretném leműtetni a szemölcsöket a homlokomról. Egyik kollégám azt mondta fejbőr nagyon érzékeny az injekcióra. Akinek volt már műtétje, vagy tetoválása, vagy hajátületetése, vagy egyéb hasonló a fejbőrön: mennyire fájt ott az injekció?

2021. szept. 9. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, egy injekciót szinte mindenhol ki lehet bírni. Az a pillanatnyi fájdalom ne tartson vissza. Az a szemölcs sokkal többet fog hátrálni. Amúgy nem mondom, hogy nem fáj. De ha bevered a fejed, úgy igazán, az sokkal jobban fáj.
2021. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már többféle beavatkozásom. Varrták a számat, horgotukrozesem is volt, nőgyógyászati műtét miatti tagitas, illetve van 2 normál tetoválásom és 2 sminktetoválásom. Illetve most tetoválás eltávolításban is vagyok.

A horgotukrozes, a tagitas és az ajaktetovalas volt a legrosszabb mind közül. Nyilván egyéni tűrőképesseg is befolyásolja, de a szurikat vekonytuvel adják be és nem rosszabb mint egy vérvétel(max egy kicsivel).

Biztos nem kellemes, de pár pillanatig ki lehet bírni.

2021. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen, nagyon régen szülés után elkezdett foltokban néhol kopaszodni a sűrű hajam. Akkor kaptam injekciót a fejbőrömbe. Én semmit nem éreztem, viszont a tű, amit először akartak használni, elgörbült. Nem tudták beszúrni. A végén valami vékonykával sikerült. Azt mondták, az ember fejbőre nagyon vastag és erős.

+

2021. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jobban fájt, mikor varrás közben elszakadt a 'cérna' és megrántotta a frissen kaszabolt fejbőrömet
2021. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt nagy basalioma, illetve több kicsi is eltávolítva a halántékomról és a fejtetőről is. A szurit éreztem, de nem fájt nagyon, sokkal kevésbé, mint egy vérvétel karból, simán ki lehet bírni és pár másodperc az egész, mire ráeszmélsz, hogy fáj, addigra már nem is érzed. Magát a műtétet nem is éreztem, csak azt, hogy ott motoszkálnak, meg feszül egy kicsit a bőr. Fejtetőn, halántékon inkább az a baj, hogy utána ödémás lesz sok esetben a homlok, akár a szemhéj is pár napig.
2021. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!