Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik vérvételi csomagot...

Melyik vérvételi csomagot kéne választanom, vagy miket kéne bejelölnöm? Többi lent.

Figyelt kérdés
A Cordenhez megyek magánvérvételre. Azt kérte az orvos, hogy nézessem meg a pajzsmirigyet, mert szerinte túlműködés lehet, illetve a hiányállapotokat, mert felszívódási zavar mellett előfordulhat. Fogalmam sincs, egyesével jelöljem, és akkor miket, vagy valami csomagot? Életemben eddig csak egyszer voltam vérvételen, nem nagyon tudom miket kène.

2021. szept. 12. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg hülyeség hogy nincs csoportosítva, az átlag ember honnan tudja mit kérjen. Amúgy meg a háziorvos nem ad ingyenes vérvételre beutalót?

Egy általános vérvétel ezeket mutatja

[link]

Nézték a pajzsmirigyet is de azt csak online lehet megnézni.

2021. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orvos nem írta rá az ambuláns lapra, hogy miket kér pontosan?

Pajzsmirigynél tsh, t3, t4 és anti tpo-t szoktak nézni. Pontosabban nekem ezeket nézték, de fel is írta az orvos, nem magamtól kellett kitalálni, hogy ő mire gondol.

2021. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kardiológusnál és gasztroenterológusnál voltam, mindkettőnél maszekba, mindketten ajánlották ezeket,de konkrétan egyik se írta fel a leletre, hogy mely értékek kellenènek.
2021. szept. 12. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Pajzsmirigyproblémával az endokrinológus foglalkozik, nem csoda, hogy a kardiológus nem mondott ennél pontosabbat.
2021. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem pajzsmirigy problémákkal fordultam kardiológushoz nagyeszű. Hanem szívritmuszavarral. De ő abból meg egyéb dolgokból azt feltételezte, hogy pajzsmirigy-túlműködés, és ő mondta, hogy ezt nézessem meg vérvételen. Mi nem világos?? Tudom hogy a pajzsmirigy gonddal endokrinológus foglakozik. Majd ha tényleg azzal lesz bajom , akkor kell oda mennem
2021. szept. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!