Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ausztriában, főként Bécsben...

Ausztriában, főként Bécsben valaki foglalkozik orvos, klinika vesével, hova tudok menni?

Figyelt kérdés
Magyar tb-m van, szóval gondolom ott is vannak magánintézmények, krankenkassem nincs... Hova tudok menni?
2021. szept. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Garantáltan van Bécsnek is magánklinika, ahol vesebetegeket is kezelnek (mellesleg nem ártana megtanulni fogalmazni, mert igen érthetetlen a kérdésed), de ott a magyar TB-vel nem foglalkoznak, privát meg igen drága, a legtöbb helyen naponta 200 Euro csak az ágy, a kezelés ennél nagyságrendekkel több.
2021. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem életveszély, hogy mentőt hívjak... Ha valaki esetleg véletlen tudna segíteni, megköszönném? Illetve mennyire kell tudni németül, hogy orvoshoz menj? Középfokon megy, meg az angol is, de ilyen orvosi szakkifejezéseket nem tudok, meg megérteni is nehéz, mit mondanak....


Gondolom legkorábban holnap esetleg.

2021. szept. 12. 11:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtanultam foglalkozni, tudom, hogy a magyar tb semmire nem jó ott, azért írtam, hogy itthon van biztosításom és nem Ausztriában... DE gondolom másoknak ez egyértelmű.... Szerintem nem kell befeküdnöm, de a 200 Eurót sem gondolom olyan nagy összegnek tekintve az itthoni árakat is...
2021. szept. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!