Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés, ha teljesen...

Milyen érzés, ha teljesen mezítelenül vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Engem nemsoká így fognak, előre tisztáztuk az érdeklődéskor. Akivel volt már ilyen, hogy viselte, mire számítsak?

#orvosnál csupaszon #dokinál meztelenül #teljesen levetkőztetve
2021. szept. 12. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy vizsgáltak, hogy egy szál átlátszó papírköpeny volt rajtam (alatta semmi), és csöveket dugdostak be az alfelembe. Volt olyan pillanat, amikor teljesen széthúzták rajtam a köpenyt, így gyakorlatilag teljesen meztelen voltam. Mindezt egy doktornő és két asszisztens. Érdekes volt. Mondjuk ha tök pucéran kellett volna bejönnöm az öltözőből, arra nem tudom hogy reagálok, de nem így történt.
2021. szept. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég kínos főleg ha osztálytársak előtt.
2021. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát engem ne vizsgáljon egy doki sem úgy, hogy előtte teljesen levetkőzik, aztán oda állít egy szál fonendoszkóppal.
2021. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!