Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nap hány infuziot kaphat...

Egy nap hány infuziot kaphat egy ember? Ugye ez meg van szabva?

Figyelt kérdés

#infúzió #Félelem a tűtöl
2021. szept. 13. 20:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Vagy ha lessz étvágyam

Úgyis eszek én elég gyógyszert .

Annyi féle gyógyszert belém tomnek hogy az kész csoda.

Mef plusz még az infúzió is.

Alig várom hogy végre haza mehesek innen.

2021. szept. 14. 13:44
 22/35 A kérdező kommentje:

Na de el telik végre ez a hét utána meg lessz a műtét és végre haza megyek.

Még ezen a héten vizsgálnak aztán jövő hét kedden műtenek S aval vége. VÉGRE

2021. szept. 14. 17:28
 23/35 anonim ***** válasza:
Mi volt az ebéd?
2021. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Hú micsoda problémák, próbálnak rajtad segíteni azok a galád orvosok és ápolók..nehogy együtt működj velük a saját erdekedben, még véletlenül se.

Egyébként meg azért mondják hogy egyél hogy 1.ne gyengulj le. 2. Étel nélkül a sok gyógyszer még jobban árt a gyomrodnak.

2021. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Én együtt működok velük nem ellenkezek velük bármit is tesznek velem .

Amit mondanak azt csinálom csak azt az egyet nem hogy egyek mert nem kell (nincs étvágyam) de másképp együtt működok velük.

2021. szept. 14. 19:01
 26/35 anonim ***** válasza:
De kell. Maximum nem kívánod de attól még kell és le kellene eroltetned valamennyit. Hány éves vagy? Mert ez alapján a viselkedés alapján még gyerek.
2021. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Majd le erőltették pár falast.16 éves vagyok.
2021. szept. 14. 19:53
 28/35 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam hogy még gyerek vagy..
2021. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Igen még gyerek vagyok de ez nem azt jelenti hogy hisztis vagyok csak nincs étvágyam de nem baj mert majd le erőltették pár falatot. Inni pedig mindegy hogy iszok vagy nem .

Érzem hogy nem kell az se de ha nem is iszok az akkor se baj mert azért kapom az infúziót folyadekpotlas és fájdalomcsillapítas miatt.

2021. szept. 14. 20:39
 30/35 anonim ***** válasza:
Persze tök mindegy hogy iszol e végülis csak maximum kiszáradhatsz, kit érdekel az... De csillagom, hisztis vagy. Na mindegy, nem az én bajom, nem az én egészségem.
2021. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!