Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nap hány infuziot kaphat...

Egy nap hány infuziot kaphat egy ember? Ugye ez meg van szabva?

Figyelt kérdés

#infúzió #Félelem a tűtöl
2021. szept. 13. 20:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

30


Nem vagyok hisztis .

Mellesleg félek az orvosoktól,kórházaktól, kezelésektől szóval még örülhetnek hogy ennyire együtt működő vagyok.

Mindent megengedek azt hogy szurkaljanak,hogy infúziót adjanak hogy vért vegyenek ,hogy vizsgáljanak,hogy gyógyszerezzenek,egy szóval mindent szóval nem vagyok hisztis.

Ha annyira ki mutatnam azt hogy én félek ( orvosoktól,kórházaktól, kezelésektől ) akkor semmit sem engednek meg és csak hisztiznek

De egyáltalán nem hisztiznek az orvosoknak se az ápolóknak csak annyit mondtam hogy nem kell mert nincs étvágyam és így úgy érzem hogy nem tudok enni szóval ennyit meg kell értenek.

Az orvos azt mondta hogy reggel délben este raknak infúziót ,adják a gyógyszereket és próbálják meg enni,inni.

2021. szept. 14. 21:40
 32/35 A kérdező kommentje:

Ma este cserélték a branult a karomban mert már három napja benne van.

Na eznagyon fájt.Remelem többet nem cserélik ez a hat nap alatt míg lessz a műtét.

2021. szept. 14. 22:42
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan adják az infúziót, akkor fogják cserélni a branült. Legalábbis nálunk 72 órát lehet csak bent.
2021. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak annyit lehet bent . Szóval akkor ezek szerint még kétszer fogják cserélni. Na nem baj túlélem. Bármit csinálhatnak velem csak végre muljon el minden.
2021. szept. 15. 05:36
 35/35 A kérdező kommentje:
Végre járjon le ez a sok szurkalas,meg minden mert sok. Már annyit szurkaltak hogy már bekekult a karom ott ahol szurkaltak.
2021. szept. 15. 08:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!