Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek egy 97-es születés...

Szerintetek egy 97-es születésű, nem krónikus beteg mikor kaphat Pfizer vagy Moderna oltást az évben pesten?

Figyelt kérdés
Házi orvos nem érem el. A nővér szerint ne nagyon várjak erre.

2021. ápr. 15. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nyár.
2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 2002-es születésű vagyok és vasárnap lettem regisztrálva. Vannak osztálytársaim akik már a második oltáson is túl vannak, bár ez Békés megye és nem Pest, úgyhogy ott gondolom ez több idő.
2021. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak mert a szüleim 65 alatt megkapták már az első adagot. És a regisztrációnál nem írták, hogy mikorra várható.
2021. ápr. 15. 17:40
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Körzetfüggő. Én 91es vagyok, de semmit sem ajánlottak fel eddig. Pfizert engedd el. Most kitalálták, hogy azzal 18 alatt is lehet oltani, gondolom akkor ők kapják majd, nem mi. Fiatal egészséges felnőttnek nem hiszem, hogy egyhamar jutni fog.


Modernából pedig alapból is kevés érkezik.

2021. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Astra zeneca ki van nekem zàrva a családi trombózis hajlamom miatt. Oroszt,kínait meg nem fogadják el. Nekem meg a munkám miatt is utaznom kéne sokat. De az utolsó kettőt nem fogadják el.
2021. ápr. 15. 17:43
 6/25 anonim ***** válasza:
Kitudja. Az én ismerőseim körében még senki sem kapott oltást. Sőt, anyukám 50 körül van, még ő se. De ez sem Pest, de megyeszékhely. Szóval kitudja.
2021. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Májusban megkapnád, ha nem válogatnál ennyire.
2021. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nekem elsődleges szempont h ki utazhassak. És mivel oroszt meg kínai nem engedélyeznek még minimum ebben az évben így nem tudok mit tenni. Nem azért kell az oltás h védve legyek. 2x átesetem a kovidon így már nem hat meg annyira ez a része.
2021. ápr. 15. 17:53
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Hova akarsz utazni? Az oroszt jó eséllyel el fogják fogadni szerintem.
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Olaszországba és Erdélybe kéne a legtöbbet utaznom. Igen az oroszt is figyelem, hogy mikor engedélyezik. Önmagában nem válogatnék ha nem lenne ez probléma még. Volt ahol azt írták nem nézik majd az igazolványon,de van ahol meg azt mondják amíg az EU nem engedélyezi nem lehet azzal utazni. Ugyanúgy teszt kéne oda vissza
2021. ápr. 15. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!