Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel után a könyököm...

Miléna22 kérdése:

Vérvétel után a könyököm körül és a karom bekékült?

Figyelt kérdés
Csütörtökön (9-én) voltam vervetelen és mindkettő könyök hajlatombók vettél vért. A bal karomon ahol kevesebbet vettek nem annyira fájt utána és csak a szuri helyén szinesedett el a bőröm. Viszont a jobb karomnal ahol többet vettek első nap semmi nem volt, csak rá pár napra kezdett el fájni de a könyökömnél és az alkaromnál. Tegnap pedig feltűnt, hogy egy elég nagy területen itt kékes zöldes színű a bőröm. Mással is volt ilyen fura vérvétel utáni dolog? Csak nem értem, hogy miért nem a tű helyén kékült be a bőröm.

2021. szept. 14. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérvétel ilyen. El fog múlni.
2021. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy be szokott kekulni utána, többször voltam már vervetelen. Csak kissé fura számomra hogy elég nagy területen foltos a karom ráadásul nem is a tű helyén
2021. szept. 14. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én jelenleg is kórházban vagyok és minden nap vesznek vért és ott ahonnan veszik az a karom már tiszta kék zöld és fáj is.

2021. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem kékült be, úgyhogy azt ne terjesszük, hogy ez mindig így van és normális, de amúgy valóban előfordul. Minél többször leveszik, nyilván annál nagyobb eséllyel.
2021. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Igen ez olyankor fordul elő mikor többször vesznek vért ugyan onnan.

Mint pl nálam.

2021. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy nemtörődöm módon.
2021. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os,amihez nem értesz arról inkább ne okoskodj.


Mindenki masnak: vérvétel után szoritsd rá a kis papírt amit kapsz a szúrás helyére. És ne hajlitsd be a karod! Nyújtsd ki! És csináld ezt pár percig.

2021. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!