Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel után normális hogy...

Vérvétel után normális hogy zsibbad az egész karom és rettentően fáj?

Figyelt kérdés

Sokszor vettek már tőlem régebben vért, addig nem volt probléma míg egyszer egy szerencsétlen nő harmadik próbálkozásra szúrta bele a tűt és minden fiolaváltásnál olyan mozdulatokat végzett a tűvel, mintha a reggeli kávéjában kavarná fel a cukrot.. Azóta rettegek a tűktől.

Ma az orvos nagyon precíz és pontos volt bár nagyon féltem tőle, gyorsan lement az egész, de egész nap fájt a karom, és az egész zsibbadt, a vállamtól az ujjaim hegyéig. Valaki valami tipp hogy mitől? 5 percig szorítottam normálisan a vattát a levétel után a kezemre és napközben is igyekeztem vízszintben tartani, pihentetni.



2018. júl. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Részvétem a "kávékavargatós" nő miatt... Te Jó Ég!

De, hogy válaszoljak a kérdésedre: nem normális a rettentő fájdalom, és zsibbadás. Borogattad hideg vízzel a vérvétel helyét? Esetleg ez használhat. Plusz be kellene kenni Phenylbutazonnal - ha van ilyen kenőcsöd. (Vény nélkül kapható, és hasznos gyulladás csökkentő más alkalomra is.)

2018. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha bemagyarázod, persze, és minek pihenteted? :D


Hagyjuk már, nem vért adtál, hanem levettek 2-3 ampullányi vért tőled.

2018. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem költöznél az Antarktiszra? Jó messze mindenkitől, ja és ne legyen net, ez fontos.
2019. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!