Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy kiskorú eljöhet a kórházbó...

Egy kiskorú eljöhet a kórházból saját felelősségre?

Figyelt kérdés

Egy hétre befektettek a kórházba és mindenféle vizsgálatot végeznek rajtam.

A tegnap már kétszer vettek vért és két infúziót is kaptam.

Meg csináltak hasi ultrahangon is.


2021. szept. 16. 07:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért vagy kórházban? Anorexia?
2021. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem. Nem vagyok anorexiás.

Perforálodott vakbel.

Azt mondják a nővérek.

2021. szept. 16. 11:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha perforálódott vakbeled lenne, tegnap óta már túl lennél egy műtéten.
2021. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És nem mondta senki se hogy nem vagyok túl rajta
2021. szept. 16. 12:48
 15/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Ha jól csinálják nem is érzed mikor kiszedik, a betevésről nem tudok nyilatkozni, de ezek szerint abban van tapasztalatod.

Két vakbeles lánnyal voltam egy szobában, ők azzal szórakoztak, hogy minden infúzió adagra mást mondtak. Most sültcsirkét esznek, aztán palacsintát, és hasonlók. Közben vicceket mondtak egymásnak, nevetgéltek. Egyáltalán nem azzal voltak elfoglalva, hogy mi lesz, jól érezték magukat, és nekem is ez a jó hangulat maradt meg emlékként. Szerintem a legegyszerűbb, ha te is ezzel próbálkozol, sokkal hamarabb és jobban fog eltelni az ott töltött idő, mint ha a szüleid győzködöd, és a tűkön kattogsz.

2021. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem kattogok a tűkön csak azért még se tudok olyan nyugodt lenni mikor tudom hogy még van egy kis idő és jonnek vért venni vagy adni egy injekciót.


De én is kaptam egy jó szobatársat. Ő is lány és egész kedves és szórakoztató vele lenni de mikor látom hogy vagy az orvos vagy egy asszisztens lép be az ajtón el megy az egész kedvem.

2021. szept. 16. 13:59
 17/20 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy ezzel a kérdéssel és a válaszok olvasásával is folyamatosan visszatérsz a témához, több időt töltesz vele mint akkor tennél, ha olvasnál vagy beszélgetnél helyette, ami miatt jobban benne lesz a fejedben, pedig pont ezt kéne kerülni szerintem, hogy minél könnyebb legyen érzelmileg. Megértem, a lényeg hogy egyébként jól kijöjjetek, és érezzétek jól magatokat amennyire egy ilyen helyzetben lehetséges ez.

Zárjátok be az ajtót, és nem fog belépkedni egyikük sem :D

2021. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Zárjátok be az ajtót, és nem fog belépkedni egyikük sem :D


kösz jó tanács

2021. szept. 16. 15:18
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]

Jó szórakozást

2021. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. szept. 16. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!