Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire faj a covid oltas?...

Mennyire faj a covid oltas? Nem merek elmenni. :D A heten megkaphatnam :O Ha megerzem a korhaz szagot, Mar "rosszul vagyok"

Figyelt kérdés
Koszi a valaszt!
2021. szept. 20. 15:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem fáj.

Őszíntén, egy vércukorméréses szúrás jobban fáj.

Volt, hogy egy szúnyogcsípés is jobban fájt.

Darázscsípésről ne is beszéljünk.


Annyira sokat beadtak már a dokik, hogy nagy rutinjuk van a fájdalommentes beadásban.

2021. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nekem maga a szúrás nem fájt. De estére belázasodtam, hánytam, minden izmom fájt az első oltás után, nem is tudtam aludni aznap éjjel. A második oltás után csak lázas voltam. Astrazenecát kaptam amúgy és 22 éves vagyok. Eléggé meglepett, hogy ilyen durvák a mellékhatások.
2021. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem mellékhatás.

Oltási reakció.


Mellékhatása magának a gyógyszernek van.

Oltási reakciót meg az oltás ténye miatt kaptál, és mellesleg ez a jó, mert azt jelzi, hogy az immunrendszered elkezdett dolgozni, harcolni az esetleges fertőzés ellen. Másodjára azért volt kisebb a reakció, mert az első már működött valamennyire.

2021. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!