Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkaphatom az oltást így?

Megkaphatom az oltást így?

Figyelt kérdés
Ma délutánra kaptam időpontot a pfizer oltásra, de tegnap óta meg vagyok fázva egy kicsit. Nem köhögök, nincs még hőemelkedésem se, csak egy kicsit fújom az orrom és emiatt félek most, hogy nehogy kezdődő covid legyen és ráoltsanak. Szerintetek beadassam így? Vagy csináljak most reggel egy gyorstesztet előtte?

2021. ápr. 21. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel te ne foglalkozz, majd az orvosod eldönti. (Egyébként nem covid)
2021. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy covid lenne de ha te a teszttől nyugodtabb vagy, akkor szerintem csináld meg. Majd az orvos eldönti, hogy megkaphatod-e
2021. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltattam egy gyorstesztet, biztos ami biztos. Amúgy nem hinném hogy probléma, úgy tudom akkor nem ajánlják, ha lázas beteg az illető.
2021. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 3-as vagyok, határozottan ajánlom neked is a gyorstesztet, én most vagyok itthon covid miatt, nekem is szinte csak orrfolyás volt a tünetem.
2021. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végül megcsináltam a gyorstesztet, negatív lett, így már nyugodtabban megyek el az oltásra.
2021. ápr. 21. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Gyorsteszt az sokat nem ér.
2021. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az oltás sem... 🤫
2021. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Most akik leszavaztak, nektek üzenem hogy 4 negatív gyorstesztet produkáltam, közben Covidos voltam.
2021. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 A gyorsteszthez mindig hozzá kell tenni, hogy te csináltad otthon a gyorstesztet, vagy szakember csinálta? Mert otthon elég könnyű elrontani a mintavételt, és az elég sok fals negatív eredményt hoz :-( Időnként a szakember is elronthatja, ezért szoktak minimum 2db tesztet csinálni egy alkalommal. Fals pozitív nincs (a fake videókban a sörös ember elrontotta a tesztet a szénsavval, a kontroll csík meg sem jelent, szóval azt hagyjuk)
2021. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Orvostanhallgató testvérem csinálta.

Ha pozitív akkor valószínűleg pozitív, bár az sem 100 csak 90 százalék ha jól tudom, de ha negatív az csak 60 százalék.

Én csak azt mondom, ha egy gyorsteszt negatív, attól még nem kéne teljesen megnyugodni.

2021. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!