Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biztosan Pfizert fogok kapni?

Biztosan Pfizert fogok kapni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a 3.oltásra, de sehol sem láttam fület, ahol bejelölhetem, hogy melyik hatóanyagot szeretném kapni. Ezt hol fogják/fogom eldönteni?

2021. szept. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az oltóorvos fogja megbeszélni veled. Függ attól, mi volt az első két oltásod, illetve attól, mi van nekik készleten. Tudok olyanról, aki két Szputnyik után Moderna-t vagy Pfizer-t szeretett volna, odament időpontra, és közölték vele, hogy Moderna nem is volt náluk, a Pfizer pedig elfogyott. Következő héten vissza kellett mennie, akkor megkapta a Pfizert.
2021. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel 4 fajta oltás van, nem biztos, hogy Pfizert fogsz kapni.
2021. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ja, egyszerűbb odabolondítani mindenkit, aztán az ötödük szépen hazasétál, ha nem tetszik a kínálat, végül is ráér mindenki.

Mégis mi a franc alapján tudná a doki eldönteni? Elvileg megvan, hogy melyikre mi mehet és az nem az, ami az első 2 volt, úgyhogy még az is indifferens, hogy azoktól rosszul volt-e.

Na meg aztán fél éve még mi is el tudtuk dönteni a doki helyett, amikor még ennyit sem lehetett tudni a vakcinákról, most viszont már a dokik is felokosodtak mellénk? Komolyan mondom, hülyék gyülekezete, akik ezeket kitalálják.

2021. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3.oltásnak is azt kaptam .(Az első kettő is az volt)
2021. szept. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2021. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!