Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Helyi érzéstelenítő biztosan hat?

Helyi érzéstelenítő biztosan hat?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nemsokára műtétem lesz,a fenekemnél van egy sipoly,ami fáj,azt kell kivágni,és érzéstelenítővel leszek műtve.Soha,semmilyen műtétem,csonttörésem,semmi nagyobb egészségügyi bajom nem volt még,el sem tudom képzelni mire számítsak..Tudom,hogy nem kéne,de szörnyen izgulok,egész nap csak ez jár a fejemben.Mire számítsak?Az érzéstelenítőtől abszolút semmit nem fogok érezni?Csak mert nekem annyira hihetetlen,hogy egy kis adag érzéstelenítő,és nem is érzem,hogy felvágják az egyik testrészemet.Valaki,akinek volt ilyen műtétje,tudna róla kicsit mesélni?

2018. júl. 27. 09:36
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Semmit nem fogsz érezni. Gondold el, fogakat csiszolnak vagy húznak ki egy kis érzéstelenítővel.
2018. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz érezni semmit. De mivel magadnál leszel így tudsz szólni ha valami gáz van.
2018. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyesmi. Nem éreztem semmit, csak hogy piszkálnak. Olyan volt, mintha valaki a bőröm kapargatná. Persze utána, mikor az érzéstelenítés kiáll, akkor már fáj, de ez van... arra be lehet venni fájdalomcsillapítót.
2018. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!