Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kontaklencse elmozdult, nem...

Kontaklencse elmozdult, nem találom a szemebe, és nagyon csíp, mit lehet ilyenkor tenni? SOS

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

figy én 6 honapja a lencsémmel alszok, de énmég nem tudtam ugy elkavarni h eltünjön. de ha neked sikerült akkor!!!!!

szem becsuk nem mozhgat, más vkit megérni be kocsiba és ügyeleten kiszedik.. de azért télleg meséld el hogy csináltad mert nekem még nem sikerült az 5 év alattt...

2010. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
masszirozd a szemed körül és rá fogsz akadni hogy hova csuszott el. ha megvan akkor tovább masszirozd és ugy hogy a szemed fele mennyen, ha nem sok napos akkor magátol a helyére fog csussszanni ha már elöszedted. ne aggodj messze nem tudott menni általába az arc széle felé csuszik ki. velem egyszer fordult elő azota szemüveges vagyok
2010. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kifelejtettem hogy véletlen se hagyd rajta...vedd ki aztán visine-t neki...én ugy hallottam nem egészséges aludni vele nem? egyébként velem akkor fordult elő amikor akartam kivenni és benáztam vele és véletlen visszacsuszott a szemembe rossz helyre.
2010. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fogod azt kipislogod, rakjál műkönnyet a szemedbe azt akkor könnyebben elmozdul, nem fogsz belehalni nyugi
2010. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mi van élsz még ??? :D
2010. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!