Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok kapnak jutalékot a...

Az orvosok kapnak jutalékot a felírt receptek után?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejpénzt valószínűleg senki nem kap.


De saját ismerőseimen is látom, hogy, amit jobban ismersz, azt szívesebben ajánlod, így elég előadásokat tartani xy gyógyszerről, gyakrabban fel fogja írni.


Általában egy laikusnál hitelesebben ítélik meg a helyzetet, de nem tökéletesen és az árakat sok orvos nem nézi, mikor felírja a gyógyszert, mert elég gyakran változnak.


[link]


Azt tudom mondani, hogy a családom orvos család (engem leszámítva), nálunk senki nem kap pénzt semmilyen gyógyszercégtől.


De nekem is ajánlott nőgyógyász már "legjobb gyógyhatású készítményt a piacon", ráadásul úgy, hogy nem is volt panaszom. Barátnőm viszont kipróbálta és két év után elmúlt a panasza, szóval lehet, hogy jó volt...

2021. okt. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!