Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az sztk-s fogorvosok kapnak...

Az sztk-s fogorvosok kapnak jutalékot a fogkoronák árából?

Figyelt kérdés
Most csináltatok 2db cirkónium koronát sztk-ban és 45e ft darabja. Ebből a pénzből csak a fogtechnikus kap, vagy valami csöppen le a fogdokinak is (ha már adott technikussal van szerződve)?

2015. ápr. 9. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukám is csináltatott, számlát sem kapott.

Magánorvosnál ugyanannyi az ára, úgyhogy érdekelne engem is!

2015. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy az orvosnak is van rajta haszna. Én most kértem árajánlatot 3-as kerámia koronára. SZTK-s fogászaton 25 ezer lenne darabja, maszek dokinál 16 ezer. /Jól írtam, nem cseréltem össze, ennyit mondtak! Személyesen ott voltam mindkét helyen/ Számlát sehol nem kapnék.

Más kérdés, bocs az OFF-ért, de munkanélküliként szinte lehetetlen összeszednem. Viszont első fogam lett kihúzva, ami elég látványos, így viszont állásinterjúra menni.... Ezúton köszönöm jóltartott politikusainknak, hogy azért fizethetem az EÜ hozzájárulást csekken minden hónapban, mert az azért kötelező.

2015. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!