Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet felvenni a 2. oltást?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
1.es. Idióták válaszára nem vagyok kíváncsi. Köszönöm.
2021. okt. 1. 09:02
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Én reménykedem benne, hogy mire megszületik a babám már nem nyomják majd ennyire és fel se kell vegyem a 2.-at, valaki meg azon agyal, hogy mikor mehet már?!
2021. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Egyébként szoptatás alatt sem venném fel, ez 100%.

3 voltam.

2021. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Kockára teszed az életeteket és az egészségeteket . Mindnek a gyártók szerint 25 súlyos elismert mellékhatása van . Tájékozódj facebook csoportokban , az ottani tagok a rokonaik betegségevel halálával nem trükköznek ....
2021. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent facebookon de nem is kell felmenni hozzá, hogy lássam a környezőecsaládokban hányan haltak meg koronában. Nem szoptatok amúgy. De köszönöm a sok "értelmes" választ. Látom még csak az ostoba emberek keltek fel. Várok még hátha jön a kérdésemre is válasz.
2021. okt. 1. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad az elsőt?
2021. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha van egy kis eszed soha.


Amúgy rögtön utána akár 3-is, javaslom a gyerekednek is adasd be, lehet szemétség ezt mondani, de jobb lenne ha nem szaporodnál!

2021. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

2-es

Ha ilyen oltás-ellenes vagy, miért adattad be magadnak az első oltást? Nem értem.

2021. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, azok alatt a kérdések alatt ahol nyugtatókkal, antidepresszánsokkal, fogamzásgátlóval meg hasonlókkal tömik magukat ott nem megy az okoskodás hogy mennyire káros. Ja mert abból nem csinálnak az idióták a facebookon konteókat.

Köszöntem. Marhák.

2021. okt. 1. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Marha te vagy , és korlátolt felelőtlen . Azok pedig akik mérgezik magukat pirulákkal kemókkal azok is tájékozatlanok , akik a javulást remélve folyamatosan a klinikat patikát járva csak betegszenek a mellékhatásoktól azok sem normalisak sem okosak .
2021. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!