Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kiszámolnátok, hogy megérné-e...

Kiszámolnátok, hogy megérné-e szülés elött felvenni a TGYÁST?

Figyelt kérdés
Telefonrol netezek igy eleg nehezkes a kalkulatorral, de ha valaki megtenné nekem hogy kiszámolja azt megköszönném. mivel november elején szülök ezért ugye a tavalyi bruttómat veszik figyelembe, ami 116 000 ft. 2012. március 14 óta vagyok a cégnél, folyamatosan megszakítás nélkül és sose voltam táppénzem. Jelenleg már igénybeveszem a családi adókedvezményt. 1.baba lesz. Remélem ennyi infó elég. köszönöm!!!!
2013. szept. 8. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Átlagbért fognak számolni, amibe beletartozik a túlóra, pótlékok és prémium is, tehát nem csak a bejelentett béredet nézik. Ha persze voltak ilyen plusz juttatások.

116 ezerrel számolva, a tgyásd: nettó 68208, adókedvezménnyel 78208. Ha szülés napjától veszed igénybe a tgyást, akkor sem több, mint ha szülés előtt vennéd igénybe, csak 28 nappal korábban lejár, mint ha szülés napjától igényled.

2013. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szülés előtt 2 hónapig táppénzen voltam. Azt kéne szerintem megnézni, hogy ha táppénzre mész szülés előtt, az az összeg magasabb -e, mint a leendő gyeded összege.

Ahogy előttem is írták, a tgyás mindenképpen 168 nap (kb 5,5 hónap), utána gyedet kapsz (a baba 2 éves koráig). Én csak szülés napjától voltam tgyáson.

Ahogy a mostani szabályokat ismerem, ha vesz.terhességgel tp-re mész, akkor a kereseted 60%-át kapod táppénzként, pl utolsó hónapban. A gyed jelenleg a 70%-ot jelenti. Én azt mondom, hogy valamivel több pénzt kap összességében 2 év alatt ha az utolsó hónapban tgyáson vagy, mintha az utolsó hónapot táppénzen töltenéd. De ez minimális különbség jelenleg.

2013. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
es akkor a leendo gyeded hogy tudom kiszamolni? ebben a honapban fele ho szabadsag fele ho meg tappenz lesz igy nem tudom hogy legyen az oktober....mert nov 8ra vagyok kiirva. es jo lenne eldontenem akkor hogy erne meg jobban....
2013. szept. 8. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

e szerint, ha 562 napot dolgoztál kb (ezt ki kéne számolnod/számoltatnod a munkaüggyel) és a br 116.000 ft, akkor a tgyás, ahogy előttem is írták 78.208, a gyed 70.088 ft a baba 2 éves koráig

2013. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

akkor felvegyem szülés elott vagy sem szerinted? es mi van akkor ha nem pontra szulok, hamarabb vagy kesobb? vmit vissza kell fizetnem majd?


koszi a segitseget, de nagyon!!!!

2013. szept. 8. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel. Táppénzen lehetsz a szules napjáig, utána TGYAS. Egyebkent ha előbb igénybe venned, akkor az orvos által számított szules várható időpontját megelőző négy héttel kezdheted. Miután hat hónapig jár, nem gond, ha a gyerek később erkezik.
2013. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ennyire egyértelmű szerintem a válasz, ha pár ezer forintok is számítanak. Ha nem, akkor én szülés napjától mennyék tgyásra.

[link]

Ez alapján :

Terhességi és gyermekápolási táppénz 2013


Minden alkalmazottat naptári évenként 15 munkanap betegszabadság illet meg, azaz, ha beteg és nem tud dolgozni, akkor először ezt a 15 nap betegszabadságot veheti ki. Kivétel ez alól, ha veszélyeztetett terhesség miatt keresőképtelen, vagy ha a gyermeke beteg, mert akkor az első naptól táppénz jár a keresőképtelenség idejére.


A táppénz összegének megállapítását két tényező befolyásolja: a jövedelemmel ellátott napok száma és a táppénz alapját képező jövedelem összege. A táppénz összegét úgy állapítják meg, hogy külön-külön kiszámítják a rendszeres és nem rendszeres jövedelem naptári(!) napi átlagát, és ezeket összeadják. Ez az összeg lesz a táppénz alapja.


A táppénz mértéke


kétéves, folyamatos biztosítási jogviszony esetén: a fenti módon számított napi átlagkereset 60%-a.

két évnél rövidebb biztosítási jogviszony esetén: a fenti módon számított napi átlagkereset 50%-a. Ha a beteg a táppénz folyósításának ideje alatt eléri a 2 éves biztosítási jogviszonyt, ettől az időponttól már a 60%-os táppénzre lesz jogosult.

fekvőbeteg intézeti ápolás idejére jutó táppénz mértéke: a fenti módon számított napi átlagkereset 50%-a.


Ez alapján max 60% lesz a táppénzed. Ez előtt a munkaviszony előtt dolgoztál máshol is? Mert nem mindegy, hogy 1,5 év vagy 2 év feletti összes munkaviszonyod van.

Visszafizetni semmit se kell. Orvostól kell dátum (talán igazolást is ad) a szülés várható napjára, onnan számítasz vissza 28 napot. Munkaügy nálatok nem elérhető? Én terhesség vége felé mindent átbeszéltem velük, igaz ők tb kifizető hely, gyakorlatilag nekem csak pár nyomtatványt kellett kitöltenem.

(4. voltam)

2013. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2010.10-2011.05hoig 4oras voltam

2011.05-2011.12hoig 6 oras voltam

2011.12ho kozepetol 2012 februarig meg munkanelkulin. ennyit dolgoztam eddig meg ugye 2012.marciustol most folyamatos 8oras.


egyebkent a tgyas igenylolapot majd a munkaltatomnak kell odaadni ha szules elott vagy utan veszem igenybe?

2013. szept. 8. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Munkaügyessel ki kéne számoltatni hogy akkor most pontosan mennyi időd van meg. A tgyás kérelmet szintén megbeszélni vele, mert nem mindegy hogy tb kifizető hely a munkahelyed vagy sem. (4. voltam)
2013. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem kifizetohely ugy tudom, de akkor is nekik kell leadni az igenylolapot ha elotte ha utana veszem igenybe nem? sajnos munkaugyre nem tudok elmenni 200kmre van
2013. szept. 9. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!