Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten anyajegy eltávolítá...

Budapesten anyajegy eltávolításért kihez érdemes menni? Harmos Ferenc tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van az államon egy 5mm-es, kiálló, halványan pigmentált anyajegy amit le szeretnék szedetni. Késő tavasszal már voltam is vele bőrgyógyásznál (Dr. Harmos Ferenc). Ő azt mondta, hogy kimetszéssel távolítaná el (1cm-s vágás), de javasolta, hogy térjünk rá vissza ősszel, mert az erős napsugárzás miatt a nyári időszak nem ideállis a beavatkozásra.


Most így szeptembrben újra visszajött a téma. Bele szeretnék végre vágni de jól körül akarom járni az egészet. Biztos a kimetszés lesz nekem a megfelelő? Tudom, hogy a lézeres után nem tudnak szövettani vizsgálatot csinálni de engem ez a része nem is izgat. Tudom, hogy nem rákos. Azért akarom csak eltávolítani mert zavar... Ráadásul sok olyan véleményt olvastam, hogy a lézeres etávolítás után sokkal gyorsabban és szebben gyógyul. Szeretnék én hinni az orvoslásban de az ilyenek miatt most elég szkeptikus vagyok...


Másfelől. Azért választottam akkor Harmos Ferencet mert a foglaljorvost.hu-n neki volt a legjobb értékelése. Viszont azóta többször is körülnéztem és rájöttem, hogy nem feltétlen érdemes az értékelések alapján választani. Nekem gyanús, hogy az orvosok szeretik "tisztán tartani" azt, hogy mit írnak róluk az interneten...(Lehet, hogy tévedek)


Ezért a kérdés. Van valakinek tapasztalata Harmos Ferencel? Volt valaki nála anyajegy eltávolítással? Milyen lett a végeredmény? Sokáig gyógyult?

Van esetleg valakinek valami ajánlása, hogy kihez menjek ha mégis másban gondolkoznék?


19/f



2021. szept. 8. 14:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!