Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus oltáskor adnak...

Koronavírus oltáskor adnak nekem hozzájáruló nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Regisztráltam koronavírus oltásra. Olvastam hogy ki kell nyomtatni egy hozzájáruló nyilatkozatot és azt kitöltve bevinni, mikor mész oltatni. Ha nem tudok nyomtatni, mert nincs rá lehetőségem, akkor ők majd adnak nekem ilyen papírt, amit én ott kitölthetek? Mivel nem mindenki fér hozzá nyomtatóhoz.

2021. okt. 5. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2021. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, amikor mentem oltásra, a helyszínen is volt egy csomó. Pedig elzarándokoltam a fénymásolóba csak ezért 😅 Amúgy a 2.hoz is kellett nyilatkozat.
2021. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Persze, adnak ha kell.

Csak gyorsítja a dolgokat, ha viszed magaddal, de ez nem kötelező.

2021. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Huh megnyugodtam akkor
2021. okt. 5. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
75%, szerinted miért nem hasznosak a válaszok? Tudsz valami újabb infót, amivel cáfolod amit írtunk?
2021. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
A hozzájáruló nyilatkozat gyakorlatilag az, hogy aláírod, hogy önként veszel részt a kísérletben, így minden következménye a te felelősséged?
2021. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

#6

Nem, a hozzájáruló nyilatkozat az, amiben nyilatkozol az egészségügyi állapotod néhány kérdéséről (pl. terhes vagy-e, voltál-e már autoimmun beteg, stb), és megadsz néhány személyes adatot.

A hivatalos covid tájékoztató oldalról letölthető.

És adnak az oltóponton, ha valaki nem tud vinni magának. :)

2021. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Adnak nyilatkozatot, csak ha ott állsz neki kitölteni akkor mindenki beelőz aki mögötted áll a sorban. Én vagy 20 embert előztem meg a kitöltött nyilatkozatommal, akik ott álltak neki szerencsétlenkedni.
2021. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Ilyen nyilstkozat nincs
2021. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
14:29, nem fogok sokat szerencsétlenkedni, hiszen előre tudom a kérdéseket a netről
2021. okt. 5. 20:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!