Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lakóhelytől távol hogyan...

Lakóhelytől távol hogyan lehet elmenni orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nem a bejelentett lakcímen tartózkodom, és nem érzem jól magam.

Milyen orvosi rendelésre tudok elmenni, ha nem vagyok ideiglenesen sem bejelentkezve?

Köszi


2010. szept. 2. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyelet van mindenhol, ott ellátnak.
2010. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a saját körzetidhez kellene menni, illetve táppénze csak ő tud venni, de ha csak annyi kellene hogy rád nézzen egy orvos, menj a legközelebbihez.

Tök jó a kérdés.

Végül is annyira nem vagy rosszul, hogy mentőt kelljen hívni, de jól sem vagy annyira, hogy elmenj a saját körzetedbe. HA meg kellene komolyabb gyógyszer azt nem tudsz vény nélkül kiváltani. Ügyeletes orvosnak illene ellátnia. Nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre.

2010. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hello!

Ez azt jelenti, hogy megnézem, hogy hol van háziorvosi rendelés, és oda elmegyek?

köszi

2010. szept. 2. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyvárosban vagy, ahol van korházban sürgősségi osztály, oda bátran mehetsz , de szerintem az ottani háziorvosnak is kötelessége megnézni, szükség esetén a megfelelő osztályra utalni.
2010. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello!

A tartózkosái hely szerinti háziorvos fogadott abuláns betegként.

Köszi szépen

2010. szept. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!