Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehetne Ausztriában...

Hogy lehetne Ausztriában orvosi vizsgálatokat végezni?

Figyelt kérdés

Vagy betegségem ami már évek óta visszatér...voltam már vele Magyarországon több kórházban is de nem találnak semmit és nem is gondolkodnak rajta.

Hallottam, hogy Ausztriában sok téren sokkal jobb az egészségügy mint nálunk.

Hogy lehetne kint egy kórházba kivizsgálást csinálni?


A betegségem aránylag komoly mert valami gyulladásos folyamat van..de nem tudják az okát...a CRP szint ami egy gyulladásos paraméter 0-5 értékig normális nekem ilyenkor: 100 felett van!


2011. okt. 30. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell külföldre menned, én Debrecent ajánlom, mert egyrészt ott van egy országos jelentőségű immunológiai centrum (ha nem fertőzésed van, akkor jó eséllyel valamilyen autoimmun folyamat miatt ilyen magas a CRP-d), másrészt van ott egy "Ritka Betegségek Tanszéke" nevezetű hely, aminek a neve magért beszél.
2011. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!