Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiatal doktornőt, vagy idősebb...

Fiatal doktornőt, vagy idősebb doktort kérjek fel háziorvosomnak?

Figyelt kérdés

A jelenlegi háziorvosomat akarom lecserélni. 16 éves korom óta járok hozzá, és egy lelketlen, lelkiismeretlen bunkó. Most telt be a pohár. 50 vagyok, és már szükségem van egy olyan orvosra aki komolyan vesz.

Szerencsére van a lakásomhoz közelebb egy rendelő, több orvossal is. Nem tudom melyiküket kérjem meg, hogy legyen a dokim.

Van egy szimpatikus fiatal doktornő, a fotója alapján 30 körüli lehet. Úgy vélem valamiért, hogy ő még lelkes lehet, a tudása friss, naprakész.

Van egy 40-50 körüli doktor is, aki viszont tapasztaltabb lehet.

Melyiküket hívjam fel? :)



2021. okt. 13. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Dobj fel egy pénzérmét, nem leszel sokkal előrébb vele, mint a fotó és kor alapján történő választással.
2021. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Én személy szerint a milfet választanám.


Van egy öreg orvosod akit nem bírsz, minek még egy 50-es fószer akkor?

2021. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Érdeklődj a szomszédoknál, biztosan sokan oda járnak és véleményt tudnak mondani arról, hogy melyik a jobb. Esetleg a kerületnek nincs honlapja, ott is érdeklődhetsz.
2021. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
41%
Mind1 csak ne Vasadon a Dr. Honti doktort, mert olyan hülye és képes össze keverni a Xananx-ot a Femibionnal.
2021. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
40-50-es még nem öreg, és legalább van tapasztalata, persze kor szerint nem lehet orvost választani.
2021. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2: Van egy öreg orvosom, de nem a kora miatt nem bírom. Mindig is egy bunkó volt. Komoly panaszokkal elhajtott, nem írt beutalót, nem írt fel fájdalomcsillapítót, mert szerinte az nem megoldás. Ezek után magán szakorvoshoz jártam, azt pedig nagyon rossz néven vette, meg is sértődött. Éveken keresztül szóvá tette.

Na de mindegy is.

Sajnos a dokikról nem sok infó van a neten, megpróbálom a szomszédokat, vagy tényleg feldobok egy érmét.

2021. okt. 13. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
én a fiatalt választanám. még nincs kiégve, komolyan veszi a panaszodat.
2021. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én a szimpatikusat választanám
2021. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Előtted már ismert problémáddal teszteld mindkettőt, melyik találja el pontosabban/hamarabb.
2021. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Az sem biztos, hogy mindkettő átvenne, ha esetleg sok a betege és nem oda tartozol körzetileg, akkor nem köteles.
2021. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!