Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fertő általános iskolát lehet...

Fertő általános iskolát lehet jelezni valahogy az ÁNTSZ-nek?

Figyelt kérdés

Az összes tanár és diák (csak alsó) beteg ÁLLANDÓAN. A higiéniai követelmények botrányosak, a gyerekek többsége nagyon szegény roma, be is hordják betegen, többség nem fürdik, alapvető higiéniás körülményeik nem adattok, legtöbbnek ruhája is alig van, mosva meg... Nem tudtak 300 Ft-ot arra költeni, hogy a gyerek keze kiszáradt és valami krémet vegyenek rá, mert a kézkrém drága...


Egyszerűen ezt családtagként nem lehet bírni. Úgyhogy nem járok oda vagy állandóan beteg. A legdurvábbik fajták is, mint veseelégtelenséget és tüdőgyulladást is kaptam amiatt, volt, hogy két hétig járni sem tudtam, mert olyan kisgyerek betegség ment akkor végig az iskolán...


Erre most is mesélik, hogy az összes gyerek és tanár beteg, és ott vannak. Csesznek ezek a koronára is. Bár nem tudom, lehetséges-e, hogy kimenjen az ÁNTSZ, vagy foglalkozzon vele. A legtöbb általános iskolában ez nincs vagy nem ennyire durván. De legalább miért nem marad otthon, vagy legalább a a tanár nem küldi hozza és ott van, full lázasan is?


2021. okt. 13. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kimegy. Tessék pontosan, összefüggően leírni és elküldeni.
2021. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező oda járni.
2021. okt. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem is járok oda... Bár sok mindent nem tudnak ezekkel. A hullabeteg lázas tanár, aki annyira rekedt, hogy órát sem tud tartani nem küldik haza, mert akkor helyettesíteni kell.... Az összes gyerek jelenleg beteg, de ott vannak. Persze, mert egy megfertőz utána mindenkit.
2021. okt. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!