Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok annak utánanézni,...

Hol tudok annak utánanézni, hogy milyen oltásokat kaptam meg gyerekként?

Figyelt kérdés

Vagy úgy életem során akármikor.

Pl OEP honlapján?


Külföldre költöztem időközben és itt kaphatnék néhány ingyenes oltást gyakori betegségek ellen, de nem tudom mi az ami esetleg otthon nem kaptam korábban.



2021. jan. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Oltási könyv?
2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Oltási könyv. Továbbá egykori védőnő felkeresése.
2021. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként semmi bajod nem lesz, ha véletlenül újraoltanak.
2021. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oltási kiskönyv
2021. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Megsugom, biztos, hogy mindegyiket megkaptad. Magyarorszagon annyira komolyan vettek, hogy engem 16 eves koromban elkaptak, mert ovodasan nem voltam ott kanyaro oltason, egyszer pedig ellogtam. Szerencsere megkaptam.
2021. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Legegyszerûbb, ha nézetsz antitesteket, akkor kiderül, mi ellen vagy védett. Hiába oltottak be régen, van aminek több évtized alatt elmúlik a védô hatása.
2021. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

OEP felületén ügyfélkapuval belépve, de ha csak 15 évet listaz ki akkor lehet kérelmet írni és kinyomtatjak a teljes gyogyszerlistat ami rendelkezésre áll (ebben az oltások is benne vannak). Betegéletút menüpontot kell választani.


Gyermekorvosnal és iskolaorvosnal ott kell legyen az oltási karton.

2021. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!