Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik mostanában kértetek...

Akik mostanában kértetek időpontot szakrendelőbe, mikorra kaptatok? Nálunk nőgyógyászatra 3 hét, szemészetre 4-5 hét, fogorvoshoz 7 hét.

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg sem próbálom az állami ellátást. Magán ortopédiára első vizsgálatra egy, kontrollra három hetet vártam, de legalább az mri-t és a röntgent azonnal megcsinálták.

Magánfogászat egy napra tudott fogadni, mert nem ragaszkodom egy adott orvoshoz.

2021. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fogorvos egy hét, urológia, nőgyógyászat kb másfél-két hét.

Ami necces az az ultrahang (másfél hónap) és az MRI (két-három hónap), de ez a Covid előtt is így volt.

2021. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megírnátok, hogy az ország melyik része?
2021. okt. 22. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

Urológia - 1 hónap (állami)

Urológia - másfél hét (magán)

Fülészet - elzavartak (állami)

Fülészet - egy hét (magán)

Szemészet - fél év (állami)

Szemészet - egy hét (optikában)

Fogorvossal kapcsolatban csak magán orvossal kapcsolatban van tapasztalatom, kb. egy hét

Nyugat-Dunántúl legdélibb megyeszékhelye

2021. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem semmi várakozási idők vannak.

Vese ultrahangra mésfél-2 hónap nálunk (Észak-Kelet Mo.)

Sajnos nálam a szemészet muszáj, szakorvosi javaslat kell az állandó szemcseppemhez.

2021. okt. 22. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, Békés megye. Békés szakrendelés. MRI Békéscsaba, fogászat Mezőberény. Mind állami.
2021. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!