Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem megfelelő háziorvosi ellátás?

Nem megfelelő háziorvosi ellátás?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: a háziorvos időpontosokat lát el leginkább,az időpont kérés egy hét kb. Egyszer elmentem időpont nélkül,mert nem tudtam,hogy kell,és 3!! óra várakozás után feladtam és eljöttem.

Ha időpontra megyek akkor is van minimum 30-40perc késés.

A váróba kijön az asszisztens vagy a doki és mindenkitől megkérdezi,h miért van itt?! A többi beteg előtt kell elmondanom a problémám?! (múltkor egy úr közölte az asszisztensel,hogy nem akarja 8ember előtt elmondani,az meg visszaszólt,hogy jó akkor tartsa magában.)

Ráadásul a telefont nem veszik fel,múltkor a váróból hívtam őket,úgy hogy nem volt benn beteg,és félretették a telefont.

Ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni,be lehet valahol jelenteni?! Ez vajon a betegjogi képviselőre tartozik?

Nem szemétkedni akarok,csak ez a helyzet,vmi borzalom,szeretnék egy minimális változást.

Ja azt nem említettem,hogy zárják a rendelő ajtaját.



2021. okt. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez megy. Anyu elment, hogy fáj a torka és nem látták el, mert hogy nincs időpontja. A szemtől - szembe való kérdésre, hogy "mikor kapok időpontot?" az volt válasz, hogy "hívja a központi számot"... az mondta ez, aki a telefont felveszi és az időpontokat adja.


Nevetséges, ami mostanság megy a háziorvosoknál.

2021. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
minden háziorvosi körzetnek van betegjogi képviselője, neten fent vannak elérhetőségeik, nekik kell írni
2021. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ohh 😒 remek,azt hittem,h csak nálunk ilyen nevetséges a helyzet.
2021. okt. 23. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez megy
2021. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!