Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik vakcinát vettétek fel?

Melyik vakcinát vettétek fel?

Figyelt kérdés
Légyszi kommentben fejtsétek ki, hogy miért pont azt.

2021. okt. 26. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Pfizer/BioNTech
Moderna
Kínai (Sinopharm)
Orosz (Szputnyik)
AstraZeneca
Kínai (Sinovac)
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Janssen nem szerepel a felsorolásban...
2021. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én egyet sem,Nagymamám Pfizer.

Az orvosa ezt ajánlotta.

2021. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bakker...Tudtam, hogy egy kimaradt, de nem ugrott be, hogy melyik :D

Köszönöm!

Aki Johnson-Johnsont kapta, az kommentben jelezheti. Köszi.


Amúgy sajnos nem sajnos...nagyon úgy áll a báll, hogy muszáj lesz felvennem. Próbálom még húzni a dolgot (home officeban vagyok- ezért is tartom feleslegesnek, kb ki sem mozdulok), de a munkaadóm már tett utalásokat. Németországban vagyok és ugye itt mindenki a Pfizert kapta. Az első körben volt Astra is, de rájöttek, hogy az nem a legjobb így nagylelkűen elküldték a szegény afrikaiaknak. -.-

Ha felveszem, akkor megpróbálom Magyarországon. Ott több a lehetőség, de még nem döntöttem el, hogy melyik legyen.

2021. okt. 26. 13:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Első kettő kínai volt, ebben bíztam a legjobban. Nem is volt semmilyen mellékhatása. Rá pár hétre barátnőm ismerőse csinált egy ilyen ellenanyag-tesztet és nálam valami brutál magas értéket mutatott, úgyhogy saját meggyőződésem, hogy a kínai vakcina tökéletes.

Most nemrég megkaptam a harmadikat, az Pfizer lett. Most majdnem leszakadt a karom, de azon kívül ennél sem volt semmi mellékhatás.

2021. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es! A harmadik adag nem lehetett kínai?
2021. okt. 26. 14:35
 6/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem lehetett. Típusban másmilyen kell harmadiknak. Én neten jelentkeztem, nem is engedett mást a Pfizeren kívül.

2021. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam a harmadik Pfizer adagot, mindháromnál az oltás helyén fájt, más problémám nem volt
2021. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Két Astra Zeneca-t kaptam, mert akkor a krónikus betegségekkel rendelkezőket (mint amilyen én is vagyok) ezzel oltották. Ez még év elején, márciusban volt, a harmadik oltáson még erősen gondolkodom, ami biztos, mindenféleképpen Pfizer lesz. Ha majd eldöntöttem, pár napon belül be is oltanának, van egy csomó időpont, amire tudok regisztrálni. Az első Astra-tól egy napig lázas voltam, illetve pár napig fájt a karom, a második esetében semmi, meg sem éreztem.
2021. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Kettő AstraZeneca oltást kaptam, elsőt Április 9-én, másodikat Június 30-án.
2021. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kínait kaptam,eredetileg Astra lett volna,de azt nem fogadtam el,nem bánom.

A pulzusom magasabb azóta,de szedek gyógyszert,nem vészes.

Hagyományos technológia miatt választottam,valamint azért,mert az egész elölt vírus benne van (remélem jól fogalmaztam.

Harmadik oltást egyenlőre nem tervrzek.

2021. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!