Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológushoz szeretnék menni,...

Urológushoz szeretnék menni, hány éves kortól lehet egyedül menni? A vizsgalat alatt hány ember tartózkodik benn általában?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 orvos

1 asszisztens

1 beteg

2021. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyennél nincs olyan, hogy "hány éves kortól lehet egyedül menni". Mármint, egy 10 éves kisgyerek valószínűleg nem fog egyedül menni, nyilván, de szerintem ez nincs szabályozva. Amúgy igen, a beteg, orvos, asszisztens. Bármilyen orvoshoz mész, általában csak ő van bent, meg az az asszisztens.
2021. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kortól.
2021. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
3-as miért ne mehetne egy 15 éves kollégista, Budapesten? A szülei Tiszaroffon laknak, 160 km-re, hétközben dolgoznak, hétvégén nincs rendelés. A gyerek hétközben Budapesten lakik. Szerintem elmehet urológushoz egyedül.
2021. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokaty az asszisztens is jelen van, mikor megnezi a panaszt vagy az egy eltakart reszen mukodik? Sosem voltam sry a hulyesegert.
2021. okt. 28. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen van. Hol lenne? Nem fogja nézni, már látott 10.000 ilyet, kicsit sem érdekli.
2021. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen úgy van, hogy a vizsgálóágy el van egy paravánnal vagy függönnyel takarva, magát a vizsgálatot az asszisztens nem is látja,de van ahol totál lát mindent, helye válogatja.Nálunk van ultrahang is, külön helyiség, ott sincs jelen asszisztens.
2021. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kriszpo ***** válasza:
100%

Ne félj! Ne legyél szégyenlős! Az orvos és az asszisztens is látott már rengeteg beteget,nem fognak csodálkozni, kinevetni, csak egyszerűen végzik a munkájukat.

Én mentőápoló vagyok, én is láttam már mindent amit csak lehet, de csak a sérüléssel, betegséggel foglalkoztam, mert azt kellett megoldani.

2021. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1x voltam urológián, mondanám, hogy soha többet, de biztos lehet olyan helyzet, hogy ezt megszegem. Szóval felfáztam, és bár nyuszi mondta, hogy egy gyógytea megoldja, én mondtam, hogy jó fiú leszek, és elmegyek orvoshoz.


Akkor egy asszisztens fiatal lány volt, először ő kérdezett, utána átmentem az orvoshoz a szomszéd szobába aki nyilvánvalóan hallott mindent, hiszen nyitva volt az ajtó, hacsak nem süket. Ő is megkérdezte, miért jöttem. Nekem kicsit furcsa volt. Azt meg különösen nem értettem, hogy miért fogdossa a heréimet egy felfázás miatt.

A legnagyobb vicc, hogy így is sikerült a felfázásomra kék priulát felírniuk.

:D

Utána a gyógyszertári jelenet priceless volt!

Aszongya a nő, hogy valami 17 ezer forint. Mondom heee? Mi van abban az antibiotikumban, hogy ennyi? Mi ez? Mondja ezt "EDF"re adják vagy valami ilyesmi. Mondom neki, hogy este 7 van, nem lehetne magyarul? Erre mondja, hogy ezt impotenciára adják. Mondom, WOW! :D

Na, erre mondtam, hogy adjon valami antibiotikumot, de ő recept nélkül nem akart adni.

Ezután hazamentem, nyuszi csinált egy gyógytea-keveréket, ami mindent rendbehozott.

:D


De ettől függetlenül, ha bármi bajod van, MENJ EL ORVOSHOZ!

2021. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Felfázásra elég lett volna a háziorvosodhoz menni. Ő írt volna mindenféle fizikai vizsgálat nélkül antibiotikumot. Max. laborba küld el. Ingyen.
2021. nov. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!