Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy háziorvos mennyi időközönk...

Egy háziorvos mennyi időközönként írhat ki teljes vérvételi labort?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy indikálja -e valami a rendszeres ellenőrzést.
2021. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már írtam ki kérdést ez ügyben. Reggeli epés hányás évek óta,és mostanában jobb oldali fájdalom..

Na most az orvos baja az hogy "ez pénzbe kerül,és nem írhatja ki,sűrűn" 4 hónapja volt a másik labor,de akkor még nem volt fájdalmam.

2021. okt. 30. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
De ezzel miért labort akarsz? Lehet tudni az okát a hányásnak? Én inkább abban az irányban indulnél el, hogy azt kivizsgálják, és inkább belgyógyászatra kérnék beutalót.
2021. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez minek kell vérvétel?

Kellene egy beutaló gasztroenterológiára. Ott szakember ki tudja zárni, hogy pld. étkezés, gyógyszer, vagy szervi probléma az oka ennek.

2021. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megvolt minden,tükrözés,ultrahang ami negatív.

De a szakorvosi lapon ott van hogy "rendszeres vérkép CRP,májenzimek, ellenőrzése háziorvosánál"

De az asszisztens csak annyit mondott: "hát ez mán évek óta probléma"

2021. okt. 30. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor a szokásos évenkénti vérvétel megfelel. Amúgy meg el kellene gondolkoznod, hogy mit/mikor eszel, mert valószínűleg ez okozza.
2021. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,de nekem most van panaszom és nem megy év múlva...
2021. okt. 31. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!