Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mióta felemelték az orvosok...

Mióta felemelték az orvosok fizetését azóta mi ez a passzív agresszív hozzáállás a betegekhez?Vagy ez a nem baj ha elmegy a beteg,majd meggyógyul!A fejpénz amit az oltások után kaptak?Annyi pénzük van mint a szemét ! Nem csodálom, hogy henyélnek !

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 12:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%
Egeszsegugyben dolgozom, pontosan latom, hogy mi a helyzet.
2021. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rendben, de akkor nem értem miért nézel le másokat, akiknek más a véleményük.
2021. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom feltunt-e, hogy ket emberrel beszelgetsz. Szerintem nem neztem le masokat, ellenben te eleg durvan leszolod az orvosokat ugy, hogy kozod nincs a temahoz.
2021. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tűnt fel, mert anonimek vagytok,így nem lehet tudni. Valóban én is eltértem a tárgytól.
2021. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nos én elmondom miért nézlek le, minden posztod csak úgy csöpög az orvosok felé irányuló frusztrációtól és rosszindulattól. Komolyan, egyetlen posztot sem olvastam tőled amiben ne rúgnál beléjük ha véletlenül van lehetőség.
2021. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen igaza van, az orvosok legtöbbje olyan manapság. És még a szakmához sem értenek, sokszor a betegnek kell diagnosztizálnia magát.
2021. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
A magyar egészségügy olyan, hogy akár én is beugorhatnék egy-két osztályra, jobban értek hozzá, mint az orvosok.
2021. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: hajra. Csak meg kene csinalni hozza az orvosi egytemet, ahhoz meg gondolom hulye vagy.
2021. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Hülye az te vagy.
2021. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
#25:Senkit sem érdekel neked mi a véleményed a posztjaimról, ha nem tetszik ne foglalkozz vele. Sajnos legtöbb orvos nagyképű lett mióta megkapta az emelést, főleg a covid alatt. A beteget nem érdekli, hogy mennyire frusztrált vagy mennyire leterhelt az ellátó orvos vagy szakdolgozó, a rendszer miatt nem lehet velük így bánni, ő megfelelő ellátást és normális szavakat vár el.
2021. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!