Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi ez a hozzáállás? Orvos?

Mi ez a hozzáállás? Orvos?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna bemennem a kórházba egy kisebb műtéti beavatkozásra, de sajnos megbetegedett a kislányom és nem tudtuk megoldani a férjemmel, h itthon maradjon. Hívtam hétfőn kb 10-szer, kedden is, de nem vette fel. Most felvette, beleszólt, elkezdtem bemutatkozni és kinyomta. Nem létfontosságú beavatkozás, csak megszerettem volna kérdezni, hogy mikorra tegyük át. Írhatok neki sms-t, hogy miért keresem, és ha neki megfelelő legyen szíves visszahívni? Amúgy jövőhéten kedden mennék hozzá magánba! Köszi :O) 31hkm
2015. máj. 20. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beszélsz és szó nélkül kinyomja? Kérne visszahívást a frász! Cserélj orvost! Van egy minimum tisztelet, amit még egy IstenOrvostól is el lehet és KELL várni! Így normális ember nem viselkedik!!!
2015. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon felháborít, de ebben az utolsó 2 hónapban már senki nem vállalna el. Közben beszéltem a védőnővel, azt javasolta, hogy írjak neki. Írtam, hogy ki vagyok, miért hívtam és majd később visszahívom. Amúgy 1 db condyloma eltávolításáról lenne szó, csak nem szeretném, hogy hanyagnak gondoljon. :(
2015. máj. 20. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi az hogy kinyomja a telefont? Lehet, hogy hirtelen mennie kellett, de akkor sem kinyomom, hanem szólok, hogy elnézést de sürgősen mennem kell és később visszahívom! Úgy váltanék orvost, mint annak a rendje.
2015. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem vállalna el! Nem egy ismerősöm váltott orvost, mert méltatlanul viselkedtek velük a terhesgondozás alatt. Szerinted ha most ilyen, mennyire fog tisztelni szüléskor? Egy senki leszel a szülőágyon, nem hogy egyenrangú fél, azonos, kölcsönös tisztelettel. Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen emberre bízod a gyermeked és a saját életed!
2015. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most nyugtatom magam, hogy hátha csak szétkapcsolt vagy valami. Sajnos őt csak kényszerűségből választottam, mert akihez szerettem volna járni, csak a magánrendeléseit tartotta meg és szülést nem vállal. Így nem láttam értelmét hozzá járni. Így került képbe ez az orvos. Majd délután megpróbálom még egyszer felhívni, hátha sikerül konzultálnunk.
2015. máj. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!